OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállás

Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Menedékház Jiřího na Šeráku (1.325 m), Ostružná - Šerák

Ön itt van: » » » »

80 % (1)Menedékház Jiřího na Šeráku (1.325 m), Ostružná - Šerák
Jeseníky / Rychlebské hory
Telefonmob. +420 603 154 443 rezervace@chatanaseraku.cz
Elhelyezés: Téměř na vrcholu hory Šerák (1.351 m) v Jeseníkách, 450 m od horní stanice sedačkové lanovky z Ramzové. Chata leží na počátku hlavní hřebenové trasy Hrubého Jeseníku, je vhodným východiskem pro pěší túry na Keprník, Vozku, Obří skály nebo Červenohorské sedlo. V zimě je chata hojně navštěvována běžkaři, je i vítaným zastavením pro lyžaře ze skiareálu na Ramzové. Z chaty je nádherný rozhled do hlubokého údolí Bělé pod Pradědem.

Elszállásolás: Celoročně otevřená tradiční horská chata s kamenným základem. Chata nedávno prošla kompletní rekonstrukcí. Její kapacita je 52 lůžek (+10 přistýlek) ve 2- a 3-lůžkových pokojích, některé pokoje mají vlastní koupelnu, ostatní mají soc. zařízení společné. V chatě je stylová restaurace, otevřená i příchozím turistům. Chata je vhodná i pro pořádání seminářů či kurzů. Chata byla pojmenována podle slezského biskupa Jiřího Koppa, který v závěru 19. století financoval výstavbu chaty.

Ár: Pokoje bez koupelny: se snídaní 500 Kč/os/noc (přistýlka 450 Kč/noc, děti 4-10 let 440 Kč/noc), s polopenzí 580 Kč/os/noc (přistýlka 580 Kč/noc, děti 520 Kč/noc). Pokoje s koupelnou: se snídaní 590 Kč/os/noc (přistýlka 500 Kč/noc, děti 4-10 let 500 Kč/noc), s polopenzí 690 Kč/os/noc (přistýlka 590 Kč/noc, děti 590 Kč/noc). Děti do 4 let bez lůžka a stravy 70 Kč/noc. Při pobytu jen na 1 noc +150 Kč/os. Neobsazené lůžko na pokoji 250 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně povlečení, rekreačního poplatku i energií) a platné celoročně.

Cím: Chata Jiřího na Šeráku (horská chata Šerák, německy Georgschutzhaus), Ramzová, 788 25 pošta Branná. Oficiálně chata leží na katastru Adolfovic (Adolfovice č.p. 171, 790 01 Bělá pod Pradědem). Majitel: BONERA s.r.o., Ramzová. Provozovatel: Woody Mill s.r.o., Praha. Kontaktní osoby: Ing. Veronika Mlejnková a Ing. Martin Bořuta.

WWW: facebook

Megjegyzések: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2013. Fizetett reklám.

Aktualizáció: 2018. július 2.   Maximális kapacitás: 62 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Menedékház Jiřího na Šeráku (1.325 m), Ostružná - Šerák):

.
.
  • 80 %
    Robert Vystrčil, Brno (20.02.2013 v 14.12)
    User stayed here from 15.02.2013 to 16.02.2013.
    Jiřího chata je horská chata s krásnou polohou. Vyjde-li počasí, výhledy z chaty (i přímo z oken pokojů otočených na východ) do jesenické kotliny jsou úžasné. Pokoje jsou zrekonstruovány velmi pěkně, na horskou chatu působí až nebývale luxusním dojmem. Zajímavostí je, že na nočních stolcích vedle postelí najdete malé vydání Nového zákona, což asi odkazuje na historii chaty - její stavbu financoval církevní hodnostář. Chata má pravděpodobně problémy s dostatkem vody, a proto jsou v koupelnách na pokojích i ve společných sociálkách místo klasických sprch nainstalovány sprchovací automaty. Každá osoba dostane k ubytování bezplatně žeton na 3-minutovou sprchu (možné libovolně přerušovat), my jsme se zvládli osprchovat dva na 1 žeton, časový interval je tedy dostatečný. V pokojích je příjemný klid, i když se jiní hosté baví v restauraci. Snídaně i večeře v rámci polopenze jsou jednotné. Na večeři byly bramborové knedlíky plněné masem se zelím, jednoduché jídlo ale dobré a v dostatečném množství. Na snídani byl jednoduchý studený talíř (šunka, marmeláda atd.).

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Menedékház Jiřího na Šeráku (1.325 m), Ostružná - Šerák):

Mapa se načítá...
From:   To: Menedékház Jiřího na Šeráku (1.325 m), Ostružná - Šerák
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil