OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállás

Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Menedékház Rabštejn (715 m), Oskava - Bedřichov

Ön itt van: » » » »

95 % (1)Menedékház Rabštejn (715 m), Oskava - Bedřichov
Jeseníky / Nízký Jeseník / Hanušovická vrchovina
Telefonmob. +420 731 715 754 chata.rabstejn@seznam.cz
Elhelyezés: V Jeseníkách, na absolutní samotě, uprostřed lesů, pod zříceninou hradu Rabštejn a skalami s lezeckými trasami. Kolem Rabštejna vedou cyklotrasy a udržované trasy pro běh na lyžích, sjezdovky v blízkém okolí. Nejbližší civilizace: malá ves Bedřichov po cestě 4,5 km (kopcem 2,5 km), horské sedlo Skřítek (motorest, silnice Rýmařov - Šumperk) 7 km.

Elszállásolás: Horská chata (penzion) s celoročním provozem, po rekonstrukci. V chatě je příjemná hospůdka s výbornou kuchyní a obsluhou, gril. Sauna s venkovním bazénem. Pokoje (27 lůžek): nové 2-lůžkové s vlastním sociálním zařízením + 5- a 6-lůžkové se společným soc. zařízením. Turistická chatka: pro nouzové přespání cca 12 osob (možno i více), zde s vámi mohou být i psi. Stanování: možnost rozložení mnoha stanů na rozlehlé louce před chatou.

Ár: Pokoje: se spol. soc. zařízením 250 Kč/os/noc, s vlastní koupelnou 350 Kč/os/noc, při ubytování jen na 1 noc +50 Kč/os. Chatka: ve vlastním spacáku 100 Kč/os/noc (min. 4 osoby), v zimě příplatek 200 Kč/chata/noc za otop. Stanování: 20 Kč/os/noc (v ceně je i užívání sprchy a WC). Ceny jsou konečné (včetně DPH i poplatku obci Oskava 15 Kč/os/noc). Pro skupiny a dlouhodobé pobyty sleva. Snídaně 90 Kč, polopenze 180 Kč, plná penze 280 Kč. Parkování u chaty 100 Kč/auto/pobyt (vjezd na povolení). Pro hosty, kteří přijdou na chatu pěšky (ne autem), pochvala v podobě slevy 20 Kč/os/noc.

Cím: Chata Rabštejn (horská chata Rabštejn, penzion Rabštejn), Marek Hilscher a Michal Hruzík, Bedřichov 95, 788 01 Oskava

WWW: www.rabstejn.cz

Megjegyzések: Fotografie: Robert Vystrčil, 2013.

Aktualizáció: 2014. március 1.   Maximális kapacitás: 50 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Menedékház Rabštejn (715 m), Oskava - Bedřichov):

.
.
  • 95 %
    Robert Vystrčil, Brno (20.02.2013 v 14.23)
    User stayed here from 17.02.2013 to 18.02.2013.
    Horská chata, jejíž majitelé se hodně snaží a je to na provozu vidět. Velkou předností chaty je útulná restaurace s krbem a výbornou kuchyní (chatař je i výborným kuchařem). Jídlo se snaží připravovat i z místních produktů. A udělají vám ho i pozdě večer, nemusíte se tak bát, že při pozdním návratu z výletu budete hlady. Kofole zde konkuruje i speciální nealko nápoj Rabštejnská bezinka z místních bezinek - v létě je limonáda bílá, v zimě červená (podle toho, z jaké části rostliny se připravuje). Pokoje s vlastní koupelnou jsou velmi krásné, vícelůžkové pokoje jsou obyčejnější, ale všude je uklizeno a čisto. Pokud byste se náhodou nudili, můžete využít větší knihovny na chodbě. Jeden z chatařů je skialpinista a cestovatel, momentálně je na chatě výstava fotek z jeho cesty na kavkazský Elbrus.

    Pro běžkaře je ideální příchod na Rabštejn od rozcestí Hvězda, kde se trasa napojí na upravovanou jesenickou magistrálu od Traťovky na Skřítek (a dále do hloubi Jeseníků). V lesech u Skřítku jsou i další upravované běžecké okruhy. Kousek nad chatou je obrovská skála se zříceninou hradu Rabštejn. Vylézt se dá až nahoru, přičemž v závěru cesty je žebřík vedoucí skalní úžlabinou. Z vrcholu skály jsou krásné výhledy, i na chatu. V zimě je však výstup nebezpečný, a tak ho raději nedoporučuji.

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Menedékház Rabštejn (715 m), Oskava - Bedřichov):

Mapa se načítá...
From:   To: Menedékház Rabštejn (715 m), Oskava - Bedřichov
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil