OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásChatová osada AQUA Maria, Velejte

Ön itt van: ť ť ť

50 % (4)Chatová osada AQUA Maria, Velejte
Zempléni-szigethegység / Tokaj-Hegyalja / Alsó-Zemplén / Bodrogköz / Szalánci-hegység / Zempléni-hegység
Telefon+421 566 700 506 (recepcia), mob. +421 907 724 170 (prevadzkárka) aquamaria.velaty@gmail.com
Elhelyezés: Na západnom výbežku Zemplínskych vrchov, na severojužnej cestnej spojnici Požska a Maďarska, 14 km južne od Trebišova a 8 km severne od hraničného priechodu Slovenské Nové Mesto - Sátoraljaújhely. V okolí množstvo atraktívnych oblastí pre cykloturistiku a pešiu turistiku. Kúpanie v okolí: jazero Izra, Karča, Zlaté piesky Tisa. Pamiatky: zrúcaniny hradu Parič, mauzóleum Andrássyovcov, kaštiež v Trebišove, šžachtické sídlo v Borši. Chránené územia: Tajba (vzácna korytňačka močiarna), Kašvár, Vežké jazero u obce Vojka, rašelinisko Bož.

Elszállásolás: Rekreačné stredisko s penziónom, chatovou osadou, možnosou stanovania, reštauráciou a športovo-rekreačným areálom (kúpalisko, ihriská). V chatovej osade sú 3 chaty bez sprchy (2x3 lôžka), 10 chát s vlastným soc. zariadením (1x4, 4x5, 2x7, 1x8, 2x10 lôžok) a 1 luxusná chata Alpina (8 miest, vlastné soc. zariadenie, krb, spoločne sedenie, kuchynka a sedacia súprava). Recepcia v penzióne je otvorená non-stop. Na kúpalisku sa nachádzajú 2 bazény (25 a 10 metrov) s vyhrievanou vodou.

Ár: Chaty: chaty bez kuchynky 8 EUR/os/noc (je nutné plati za všetky lôžka v chate, tzn. min. 3 osoby), chata Alpina 120 EUR/chata/noc. Kemp: stan 5 EUR/os/noc, karaván 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, postelnej bielizne aj energií) a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne). Počas letnej sezóny je v cene zahrnuté aj vstupné na kúpalisko.

Cím: Penzion a chatová osada AQUA Maria Vežaty (bývalý Autocamping Mária, ATC Mária), 076 15 Vežaty. Prevadzkárka: Marcela Daňková. Kontaktná osoba: Roland Rusnak.

WWW: www.penzionaquamaria.sk/index.php/chaty

Aktualizáció: 2014. november 1.   Maximális kapacitás: 90 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Chatová osada AQUA Maria, Velejte):

.
.
 • 90 %
  Daniel Daniel, Rožňava (03.12.2014 v 22.45)
  User stayed here from 30.11.2014 to 02.12.2014.
  Penzión Aqua Mária som navštívil po mnohých odporúčaniach kolegov. Poznal som tento objekt, ako klasicky starý camping. Po mojej návšteve môžem vežmi pozitívne ohodnoti komplexnú rekonštrukciu celého zariadenia počnúc izbami až po nový wellness. Kuchyňa je úžasná (odporúčam steak 30-06). Izby krásne prerobené a na záver wellness - krásny a čistý. Po rozhovore s majitežom som sa dozvedel, že sa plánuje postupná rekonštrukcia chatovej časti. Vrelo odporúčam. Už to nie je stará Mária.
 • 100 %
  Mirka Mirka, Košice (24.11.2014 v 20.41)
  User stayed here from 14.11.2014 to 16.11.2014.
  Dňa 14.11.-16.11.2014 sme navštívili už terajší penzión AQUA MARIA /mnohí ho poznáte pod starým názvom Autocamping Mária/. Penzión prešiel vežkou zmenou čo sa nám a mne osobne vežmi páčilo. Čo sa týka ubytovania, obsluhy , jedla sme boli nadmieru spokojný. Môžem len vrelo odporuči každému, aby ste sa presvedčili sami.
 • 0 %
  Ja Ja, Velaty (04.07.2014 v 19.33)
  User stayed here from 04.07.2013 to 06.07.2013.
  Cele zle uplne vsetko zle !!!! Prichod : ojeb o 16€ Nestihli poptatat maju plne pritom nikto nikde Len my cakali sme na parkovisku 30 min kym " poprataju" pritom vsade spina Dufam ze aspon postelne pradlo je vymenene Islo naozaj o to aby vyjebali robotnikov z chatky a nas nastahovali to sme sa dozvedeli az neskor ... Chatka hroza, vypinac na chodbe , hore v izbe vypinac Sprcha vymenene tepla a horuca Krik z kupelni mamka sa obarila s horucou vodou, velky chrobak beetle Kupalisko vstup on nikdy take nevidel Langos stary syr Robotnici prisli ze to je ich chata Vypratali ich veci nepovedali im a nas tam nastahovali Namorene drevo na opekanie Chata otrasna vsetko na nej aj v nej uplne vsetko Opekacka a ribotnik moruje drevo a smrad s tym Pouzite mydlo Hreben pouzity, rinavy Vesiaky nabite klince v stene Voda b bazene studena ladova Smikalka do bazena Len do 6 rokov Pritom je velka smykalka deti by sa na nej zabili Pokazena taburetka Koliesko na taburetke chyba Diera v stene za taburetkou Zalepene okno s lepiacou paskou Losos za 11,90€ lol ved chatka je za menej ! Vsetko je tu na chuja ale ceny jedla jak v Hiltone ! Pri hlavnej este 5 m kde chodia kamiony a dve deti Spina, pavuciny vsade , vsetko stare otras starina Dalej cakame
 • 10 %
  Grażyna Okręglicka, Krakow (07.05.2012 v 15.58)
  User stayed here from 25.04.2012 to 26.04.2012.
  Nocleg był zarezerwowany i potwierdzony. Po przybyciu okazalo się że to totalny remont albo przebudowa i w tej budowie mamy mieszkać. Potem okazało się że nie ma wody i jak się nie podoba to możemy sp... Wyjechaliœmy po pracy na długi weekend i dojechalismy do tego \"cudnego\" miejsca ok.21.30 naprawdę bylismy zmęczeni i zaskoczeni hamstwem obsługi skasowali po 15 euro. Na naszš proœbę o jakšœ wodę do umycia była odzywka że nie studni przecież był bar i mozna dać po bytelce wody i jakoœ załagodzić sprawę ale trzeba strzyc durni którym się chce jeŸdzić po Europie też Słowacja!!! Ostrzegam omijać to miejsce z daleka !!!!!

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Chatová osada AQUA Maria, Velejte):

Szállás a térképen

Váltson térképet: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Térkép betöltése...
Térkép betöltése...
From:   To: Chatová osada AQUA Maria, Velejte
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil