– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Caravan Camp, Dunaszerdahely

100 % (1)

Caravan Camp, Dunaszerdahely

Dunajská streda / Csallóköz / Dunamente Térkép megjelenítése
+421 315 521 037, mob. +421 907 167 224, +421 908 702 063 caravancamp@gmail.com
Caravan Camp [Nagyítás - új ablak]
Hely: V Podunajskej nížine, na Žitnom ostrove, v meste Dunajská Streda. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede 100 m. Neďaleko prechádza medzinárodná cyklistická cesta podĺž Dunaja. Vodné dielo v Gabčíkove 15 km. Termálne kúpalisko Veľký Meder 20 km.
Szállás: Kemp s plochou pre vlastné stany a karavany. Možnosť pripojenia na elektrické vedenie, bezplatné WiFi. Novovybudované soc. zariadenie s teplou vodou, letná terasa s kuchynkou, chladničkami a plynovým šporákom. V areáli sa nachádza bufet s občerstvením a možnosťou zabezpečenia stravy na objednávku.
Ár: Kemp: osoba 2 EUR/noc (dieťa 1,70 EUR/noc), stan 2,5 EUR/noc, príves 4,50 EUR/noc, karavan 6 EUR/noc, auto 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Wifi zdarma.
Cím: Caravan Camp Dunajská Streda (karavan kemp Dunajská Streda, ATC Dunajská Streda), Robert Lelkes, Kupeľná ulica 21, 929 01 Dunajská Streda
Aktualizáció: 2015. augusztus 1. 0 0
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation (Caravan Camp, Dunaszerdahely)

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 %Josef a Marie (10. 4. 2012, 16.54)
V Caravan Campu jsme byli ubytováni vícekrát. Jezdíme prakticky každý rok. Využívali jsme kempování ve vlastním stanu, kdy se nám osvědčily čisté umývárny, kuchyňský kout, lednička. V posledních letech dáváme přednost příjemnému ubytování v pokoji, k dispozici je společná kuchyň a sociální zařízení. Nespornou výhodou je umístění Caravan Campu v těsné blízkosti termálního koupaliště v Dunajské Stredě. Na rozdíl od ubytovacích zařízení přímo v areálu koupaliště poskytne Caravan Camp klidější pobyt.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Caravan Camp, Dunaszerdahely
Include toll roads: yes no
Loading Street View...