– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Caravan Camp, Dunaszerdahely

100 % (1)

Caravan Camp, Dunaszerdahely

Dunajská streda / Csallóköz / Dunamente Térkép megjelenítése
+421 315 521 037, mob. +421 907 167 224, +421 908 702 063 caravancamp@gmail.com
Caravan Camp [Nagyítás - új ablak]
Hely: V Podunajskej nížine, na Žitnom ostrove, v meste Dunajská Streda. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede 100 m. Neďaleko prechádza medzinárodná cyklistická cesta podĺž Dunaja. Vodné dielo v Gabčíkove 15 km. Termálne kúpalisko Veľký Meder 20 km.
Szállás: Kemp s plochou pre vlastné stany a karavany. Možnosť pripojenia na elektrické vedenie, bezplatné WiFi. Novovybudované soc. zariadenie s teplou vodou, letná terasa s kuchynkou, chladničkami a plynovým šporákom. V areáli sa nachádza bufet s občerstvením a možnosťou zabezpečenia stravy na objednávku.
Ár: Kemp: osoba 2 EUR/noc (dieťa 1,70 EUR/noc), stan 2,5 EUR/noc, príves 4,50 EUR/noc, karavan 6 EUR/noc, auto 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Wifi zdarma.
Cím: Caravan Camp Dunajská Streda (karavan kemp Dunajská Streda, ATC Dunajská Streda), Robert Lelkes, Kupeľná ulica 21, 929 01 Dunajská Streda
Aktualizáció: 2015. augusztus 1. 0 0
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 %Josef a Marie (10. 4. 2012, 16.54)
V Caravan Campu jsme byli ubytováni vícekrát. Jezdíme prakticky každý rok. Využívali jsme kempování ve vlastním stanu, kdy se nám osvědčily čisté umývárny, kuchyňský kout, lednička. V posledních letech dáváme přednost příjemnému ubytování v pokoji, k dispozici je společná kuchyň a sociální zařízení. Nespornou výhodou je umístění Caravan Campu v těsné blízkosti termálního koupaliště v Dunajské Stredě. Na rozdíl od ubytovacích zařízení přímo v areálu koupaliště poskytne Caravan Camp klidější pobyt.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Caravan Camp, Dunaszerdahely
Include toll roads: yes no
Loading Street View...