OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállás

Ubytování na Jindřichohradecku

Panzió a chatky Bejčkův mlýn, Slavonice

Ön itt van: » » »

0 % (1)Panzió a chatky Bejčkův mlýn, Slavonice
Česká Kanada / Cseh-Morva magaslat
Telefon+420 384 493 181, mob. +420 605 572 916 info@bejckuvmlyn.cz
Elhelyezés: Ve Slavonicích, 2 km od centra města. Okolí Slavonic vás okouzlí množstvím malebných zákoutí, potůčků, modrých hladin rybníků a hlubokých lesů. V okolních lesních rybnících možnost koupání.

Elszállásolás: Rekreační areál s penzionem, chatkami a minizoo. Chatky (1x2, 4x4 lůžka): 5 chatek s umyvadlem, společné soc. zařízení v budově penzionu, v provozu od 15.5. do 15.9. Penzion (39 lůžek + 8 přistýlek): 15 pokojů stylizovaných podle stromů + 2 apartmá, všechny pokoje jsou kategorie hotel***, s vlastní koupelnou, WiFi připojením, trezorem a LED TV, většina pokojů má minibar. Bezbariérová restaurace s celodenním provozem (40 osob), letní zahrádka (60 osob). Vinný sklípek v části budovy z 16. století. V areálu je také malá botanická zahrada a domácí ZOO (ovečky, kozy, kachňátka a další).

Ár: Chatka: 220 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc. Pokoje: 1-3 noci 700 Kč/os/noc (jen 1 osoba 920 Kč/noc), 4 a více nocí 630 Kč/os/noc (jen 1 osoba 830 Kč/noc), přistýlka 500 Kč/noc, děti 6-12 let sleva 30 %, děti do 5 let bez nároku na lůžko zdarma, držitel klientské karty sleva 10 %. Domácí zvíře 150 Kč/noc. Poplatek městu Slavonice 10 Kč/os/noc. Pro školní pobyty zvýhodněné ceny. Neomezená snídaně 170 Kč. Ceny jsou včetně DPH, parkování, WiFi. Ceny jsou platné po celý rok.

Cím: Penzion Bejčkův mlýn (hotel Bejčkův mlýn), Alena Odutová, Stálkovská 25, 378 81 Slavonice

WWW: www.bejckuvmlyn.cz facebook

Megjegyzések: Fizetett reklám.

Aktualizáció: 2018. április 2.   Maximális kapacitás: 65 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Panzió a chatky Bejčkův mlýn, Slavonice):

.
.
  • 0 %
    rodina Bestajovských, Mariánské Lázně (07.08.2012 v 08.51)
    User stayed here from 25.07.2012 to 26.07.2012.
    Během letošní dovolené po Čechách jsme vystřídali hodně ubytování, většinou jsme bydleli v kempech v chatkách, ale tak zoufalé, jako to bylo na Bejčkově mlýně,to nikde nebylo. Jak jsme rádi, že zde jsme strávili jen jednu noc. Samotná chatka vč. vybavení není špatná, ale nikdo nám při rezervaci ani nikde na webu ubytování to uvedené není, že mini zoo, která je součástí komplexu, je volně přístupná. Zvířata nejsou uzavřená, ale volně pobíhají mezi chatkami. Nejsme nijak \"pintlich\", ale prodírat se do chatky mezi kozami a dávat si pozor, do čích exkrementů na schodech k chatce šlápnu, s tím jsme opravdu nepočítali. Když jsme k chatce spolu s kufry přicházeli, tak na verandě byly zmíněné kozy (5ks), na zábradlí seděl páv a pod schody se choulila smečka prasat. Opravdu proti zvířatům nic nemáme, sami bydlíme skoro na vsi, ale tady nás zvířata nenechala ani vyspat, ráno po 4h se kozel začal dobývat do chatky a nebo si brousil rohy o dveře, to opravdu nevíme. Jsme moc rádi, že jsme zde strávili jeden den s deštěm, neumíme si představit, jak by to vypadalo, kdyby bylo slunečno a nad 30st., protože kvůli neustálým atakům zvěře a smradu, bychom si ani nemohli otevřít okno (natož pak dveře). Jak to vypadalo u chatky po dešti si asi umíte představit, chatičky jsou postavené v kopečku, takže skluz po blátě a \"ho**ech\" dolů k parkovišti byl opravdu adrenalin. Situaci jsme chtěli při odjezdu probrat s recepcí, bohužel ta je otevřená až od 10h, tak jsme položili klíček na pult a úprkem opustili místo, kde už se určitě nikdy neukážeme! P.S.: Pro zájemce máme fotodokumentaci neutěšeného stavu okolí chatky, psát můžete na marbes@atlas.cz.

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Panzió a chatky Bejčkův mlýn, Slavonice):

Mapa se načítá...
From:   To: Panzió a chatky Bejčkův mlýn, Slavonice
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil