OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásOlcsó szállás - Termálfürdő Nagymegyer

Megjelenítéséhez a térkép szállás üdülőterületen Termálfürdő Nagymegyer
Üdülőterület: Termálfürdő Nagymegyer (Oldal 4/4)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2 | 3 | 4
- %Apartmanok Victória, Nagymegyer
Termálfürdő Nagymegyer / Dunamente / Csallóköz
Telefonmob. +421 903 941 296, +421 907 786 206, +421 903 024 768 victoria@panelnet.sk
Elhelyezés: Vo Vežkom Mederi, v krásnej a tichej lokalite. Termálne kúpalisko 850 m, centrum mesta (obchody, reštaurácie) 5 minút peši. Vodné dielo Gabčíkovo 20 km. Maďarské mesto Győr 19 km.

Elszállásolás: Apartmánový dom s 3- a 4-lôžkovými apartmánmi s vlastným vchodom. Každý apartmán má vlastný kuchynský kútik (chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, elektrická dvojplatnička, kuchynský riad), samostatné soc. zariadenie, sprchový kút, TV. Na dvore je možnos grilovania a posedenia na 2 vežkých terasách, pre deti hojdačky, šmykžavka, pingpongový stôl s raketami a loptičkami. Parkovisko vo dvore.

Ár: Celoročne okrem sviatkov: 3 a viac nocí 8 EUR/os/noc (deti 7 EUR/noc), 1-2 noci 9 EUR/os/noc (deti 8 EUR/noc). Silvester a Vežká noc: 9 EUR/os/noc (deti 8 EUR/noc), aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Deti do 3 rokov zadarmo. Poplatok obci 0,70 EUR/noc. Nič iného sa nepripláca. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmáne.

Megjegyzések: Fizetett reklám.

több információAktualizáció: 2012. október 2.   Maximális kapacitás: 14 Beds with access without barriers: ?

100 %Apartmanok Provence, Nagymegyer
Termálfürdő Nagymegyer / Dunamente / Csallóköz
Telefon(neuveden) info@provencevm.sk
Elhelyezés: V rekreačnej štvrti kúpežného mestečka, Vežkého Medera, v srdci Žitného ostrova. V blízkosti termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou, vzdialenos od vchodu je 300 m.

Elszállásolás: Novopostavený apartmanový dom so 7 apartmánmi. Romantické prežitie vašich večerov zabezpečí teplo keramických kachlí v spoločenskej miestnosti pri prskajúcom ohni. Apartmány sú 6x 4-lôžkový (manželská postež + rozkladacia pohovka) a 1x 2-lôžkový (manželská postež). V každom apartmane je spálňa, kúpelňa s WC, obývacia miestnos s plne vybaveným kuchynským kútom (mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač, dvojplatnička, chladnička), TV-SAT, balkón. Na dvore je záhradný nábytok, gril a malé detské ihrisko. Poskytujeme zvýhodnené čipové náramky na celodenný vstup do Termál parku s možnosou jedného opustenia areálu. Detská stolička na vyžiadanie. Uzavreté parkovisko chránené kamerovým systémom.

Ár: Sezóna (30.06.-01.09. + sviatky): 4 osoby v apartmane 10 EUR/os/noc, 3 osoby 12 EUR/os/noc, 2 osoby 14 EUR/os/noc, 1 osoba 17 EUR/noc, len týždenné pobyty. Mimo sezónu (02.09.-29.06.): 4 osoby v apartmane 10 EUR/os/noc, 3 osoby 11 EUR/os/noc, 2 osoby 12 EUR/os/noc, 1 osoba 17 EUR/noc, ceny sú platné pri pobyte na 2 a viac nocí (pri pobyte iba na 1 noc 17 EUR/os). Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Postežné prádlo aj WiFi je v cene.

Megjegyzések: Fizetett reklám.

több információAktualizáció: 2017. március 2.   Maximális kapacitás: 26 Beds with access without barriers: 0

- %Mini pension Géza Sárfi, Nagymegyer
Termálfürdő Nagymegyer / Dunamente / Csallóköz
Telefonmob. +421 908 663 762 sarfipansion@pobox.sk
Elhelyezés: Vo Vežkom Mederi (bývalé Čalovo). Termálne kúpalisko 1,7 km. Centrum Mederu (obchodný dom) 500 m. Potraviny 100 m. Jazero Štrkovisko (kúpanie) 1,7 km.

Elszállásolás: Minipenzion vo dvore rodinného domu (samostatné ubytovacie priestory so samostatným vchodom). Penzión má kapacitu 16 osôb v 2- až 4-postežových izbách s vlastnou chladničkou a TV. Kompletne zariadená kuchyňa, WC, kúpežňa so sprchou (2x). Dvor: pergola s posedením, grill, pec (pečenie pizzi, rýb, lángoše, domáceho chleba), WC, sprcha. Bezplatné služby: parkovanie vo dvore, požičiavanie bicyklov (4 ks). Penzión je v prevádzke v mesiacoch 04-10.

Ár: Celá sezóna (mesiace 04-10): 2 noci 7 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 6 EUR/os/noc (deti do 10 rokov 3,5 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe (aj cez letné prázdniny). Postežná bielizeň je v cene. Akcia pre návštevníkov LacneUbytovanie.net:V prípade ubytovania na 6 a viac nocí večera zdarma (môžme urobi aj speciálne v peci pečené hotdogy na raňajky), na 8 a viac nocí 2x pohostenie zdarma podža výberu (pečené ryby, pizza z peci, guláše z diviny, halászlé). Special offer only for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

több információAktualizáció: 2017. november 1.   Maximális kapacitás: 16 Beds with access without barriers: 0

- %Apartmanok Jozef Megyer, Nagymegyer
Termálfürdő Nagymegyer / Dunamente / Csallóköz
Telefon+421 315 551 402, mob. +421 905 187 961 megyer@panelnet.sk
Elhelyezés: Vo Vežkom Mederi, 750 m od termálného kúpaliska. Autobusová stanica 1,5 km, železničná stanica 2 km.

Elszállásolás: Dom s dvoma apartmánmi a prižahlý domček s ďalšími dvoma apartmánmi. V dome sú 3-lôžkový a 4-lôžkový apartmán, každý s vlastnou kúpežňou. V domčeku je 3- a 4-lôžkový apartmán s vlastným soc. zariadením a spoločnou kuchynkou. Možnos posedenia pod altánkom a grilovania. Parkovanie vo dvore. Ubytovaní v dome je možné celoročne, v domčeku iba v mesiacoch 04-10.

Ár: Celoročne: 6,50 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby v apartmáne, aj iba na 1 noc (aj v hlavnej letnej sezóne). Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. V cene je povlečenie aj všetky energie (vrátane zimného kúrenia). Special offer only for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

több információAktualizáció: 2017. november 1.   Maximális kapacitás: 14 Beds with access without barriers: 7

Üdülőterület: Termálfürdő Nagymegyer (Oldal 4/4)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2 | 3 | 4

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil