OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Chcete reklamu na tomto místě?
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásOlcsó szállás - Szulyói-sziklák

Megjelenítéséhez a térkép szállás üdülőterületen Szulyói-sziklák
Üdülőterület: Szulyói-sziklák (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
- %Magánszállás, Súžov-Hradná
Szulyói-sziklák / Strážovské vrchy
Telefonmob. +421 908 829 585 ubytovaniesulov@gmail.com
Elhelyezés: V Súžove, v krásnom prostredí Súžovských skal s množstvom turistických a cyklistických trás. Centrum obce Súžov 800 m. Manínska tiesňava 29 km, Považský hrad 30 km, Lietavský hrad 39 km, Kúpele Rajecké Teplice 43 km, Rajecká Lesná 56 km, Čičmany 69 km.

Elszállásolás: Rekonštruovaný dom s apartmánmi. Apartmány sú 2-lôžkové s možnosou prístelky. V každom apartmáne je vlastné WC, sprchovací kút, kuchynka (mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), spálňa, TV. Bezplatné WiFi. Vlastné parkovné miesta pre 10 aut. Možnos grilovania, opekania na otvorenom ohnisku, požičovňa bicyklov.

Ár: Celoročne: prízemie 8,50 EUR/os/noc, poschodie 10 EUR/os/noc, prístielka 6 EUR/noc. Pri ubytovaní iba na 1 noc +5 EUR/apartmán, na 3 a viac nocí zžava 10 %. Pes 3 EUR/noc. Požičanie bicykla 4 EUR/deň. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného polatku aj postežnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 osôb v apartmáne.

Megjegyzések: Fizetett reklám.

több információAktualizáció: 2016. november 2.   Maximális kapacitás: 12 Beds with access without barriers: 4

100 %Magánszállás Juraj, Súžov-Hradná
Szulyói-sziklák / Strážovské vrchy
Telefonmob. +421 903 830 956, +421 902 308 782, pevná +421 413 810 266 reklama@sulovskeskaly.sk
Elhelyezés: V Súžovských skalách, v centre obce Súžov, vedža riečky Hradňanky. Obchod, pohostinstvo, reštaurácia, pošta 300 m. Kostol 400 m. Autobusová zastávka 100 m, vlaková stanice 6,5 km. Mesto Bytča 10 km (bankomat, reštaurácie, obchody, lekáreň, kino, múzeum).

Elszállásolás: Privát s apartmánom a izbami. Apartmán je 9-lôžkový (3 izby, spoločenská miestnos), izby sú dve 2-lôžkové a jedna 3-lôžková. Každá izba aj apartmán majú samostatnú kuchynku, chladničku, soc. zariadenie, TV+SAT, balkón. Pred privátom je terasa s možnosou grilovania. Úschova kol a kočíkov. Parkovanie priamo pri priváte.

Ár: Apartmán: 3 noci a viac 9 EUR/os/noc, 1-2 noci 10 EUR/os/noc, min. 6 osôb. Izby: 3 a viac nocí 9 EUR/os/noc, 2 noci 10 EUR/os/noc, 1 noc 11 EUR/os, min. 2 osoby (pri ubytovaní iba 1 osoby +2 EUR/noc). Silvester a Vežká noc: 10 EUR/os/noc pri obsadení všetkých miest v izbe alebo apartmánu, min. 4 noci. Deti do 10 rokov 6 EUR/noc, do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma, postielka 2 EUR. Pri ubytovaní na 7 nocí 1 noc zdarma. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku).

Megjegyzések: Fizetett reklám.

több információAktualizáció: 2018. április 2.   Maximális kapacitás: 16 Beds with access without barriers: 0

- %Házikó v centre, Súžov-Hradná
Szulyói-sziklák / Strážovské vrchy
Telefonmob. +421 908 829 585 ubytovaniesulov@gmail.com
Elhelyezés: V centre Súžova v Súžovských skalách, vedža predajne potravín Jednota. Autobusová zastávka 100 m. Náučný chodník Súžovské skaly 400 m.

Elszállásolás: Zrekonštruovaná prízemná drevená chata pre 5 osôb. V chate je priestranná spoločenská miestnos s kuchyňou, krbom a posedením, spálňa (manželská postež), priestor na spanie nad krbom (3 lôžka), kúpežňa. Pred chatou je terasa.

Ár: Celoročne: 2 osoby v chate 23 EUR/chata/noc, každá ďalšia osoba 7 EUR/os/noc. Pri ubytovaní iba na 1 noc +5 EUR/chata, na 3 a viac nocí zžava 10 %. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného polatku, postežnej bielizne aj energií). Plati môžete aj v CZK (podža kurzu Národnej banky).

Megjegyzések: Fizetett reklám.

több információAktualizáció: 2016. november 2.   Maximális kapacitás: 5 Beds with access without barriers: ?

- %Turistaszálló Futbalové ihrisko, Súžov-Hradná
Szulyói-sziklák / Strážovské vrchy
Telefonmob. +421 904 968 602 (Peo) ubytovna.sulov@gmail.com
Elhelyezés: V areáli futbalového ihriska v Súžove v Súžovskych skalách. Požnohospodárske družstvo v Súžove ponúka jazdu na koni. V Súžove je aj multifunkčné ihrisko s umelou trávou, v Hradnej je lyžiarsky vlek, cez obec prechádza niekožko cyklotrás. Tipy na celodenné výlety: hrad Lietava, Hlbocký vodopád, pamätník a pamätná izba SNP vo Vrchteplej, renesančný zámok v Bytči.

Elszállásolás: Turistická ubytovňa s kapacitou 15 lôžok na druhom podlaží prevádzkovej budovy športového areálu. V ubytovni je 5 izieb (2x2, 1x3, 2x4 lôžka), súčasou každej izby je vlastná sprcha a toaleta. Spoločná kompletne vybavená kuchynka s jedálňou (umývadlo, sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, TV). V športovom areáli je futbalové ihrisko a asfaltové tenisové ihrisko. Ubytovaným môže by poskytnutá priestranná šatňa so sprchami, lopty, sie na tenisové ihrisko, rakety. Vonkajší krb a ohnisko s možnosou posedenia pod strechou terasy. Turistická ubytovňa je vhodná aj pre kolektívy, na športové sústredenia, gulášpartie a podobne.

Ár: Leto (mesiace 04-09): 1 noc 7 EUR/os, 2 a viac nocí 6 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby. Zima (mesiace 10-03): 1 noc 8 EUR/os, 2 a viac nocí 7 EUR/os/noc, iba pre skupiny. Deti do 12 rokov zžava 1 EUR/noc, do 5 rokov zdarma bez nároku na lôžko. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, postežnú bielizeň a všetky energie).

több információAktualizáció: 2014. október 1.   Maximális kapacitás: 15 Beds with access without barriers: 0

- %Autocamp Súžov, Súžov-Hradná
Szulyói-sziklák / Strážovské vrchy
Telefonmob. +421 903 530 797 urad@sulov-hradna.sk
Elhelyezés: Na okraji obce Súžov-Hradná v tesnej blízkosti Súžovských skál. Cykloturistika, turistika, horolezectvo. Najväčším lákadlom v okolí sú Súžovské skaly s hradom a tustickými trasami skalným mestom. Okresné město Bytča 8 km.

Elszállásolás: Kemp pri penzióne Pútnik (v jeho prízemí je reštaurácia s terasou). V areáli kempu sú rozsiahle trávnaté plochy (kapacita 150 stanov), elektrické prípojky, WC, sprchy s teplou vodou, udržiavane ohniská, posedenia, vybavené detské ihrisko s bazénom. Možnos zabezpeči kotlík na guláš, gril, roštyje. Dve 3-lôžkové chatky (majú stôl so stoličkami, závesný odkladací box, poháre, šálky a rýchlovarnou kanvicu).

Ár: Chatky (3-lôžkové): celá chatka 26 EUR/chata/noc, prístežka (4. osoba) 6 EUR/noc, príplatok len za 1 prenocovanie +3,50 EUR/chatka. Stanovanie: osoba 2,5 EUR/noc (deti 3-6 let 2 EUR/noc), stan 3 EUR/noc, karavan 4,50 EUR/noc, auto 2,50 EUR/noc, pes 1,50 EUR/noc, el. prípojka 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc. Ceny sú konečné.

Megjegyzések: Od roku 2014 kemp prevádzkuje obec Súžov.

több információAktualizáció: 2012. szeptember 1.   Maximális kapacitás: 6 Beds with access without barriers: ?

Üdülőterület: Szulyói-sziklák (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil