OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Chcete reklamu na tomto místě?
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásTuristaszállók - Pieninek

Ön itt van: ť ť turistaszállók

Megjelenítéséhez a térkép turistaszállók üdülőterületen Pieninek
Üdülőterület: Pieninek (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
- %Turistaszálló SOŠ Jarmočná, Ólubló
Lublói fennsík / Lőcsei-hegység / Szepesi-Magura / Pieninek
Telefon+421 527 164 311, fax +421 527 164 319, mob. +421 911 947 564 (p. Dzedzinová) jana.dzedzinova@sosjsl.sk
Elhelyezés: V meste Stará źubovňa. Nedaleko hrad a skanzen źubovňa. Turistika v okolitej prírode, źubovnianske kúpele, termálne kúpalisko Vyšné Ružbachy, splav Dunajca v Pieninách. Lyžovanie v źubovnianskych kúpežoch, Litmanovej a Vyšných Ružbachoch.

Elszállásolás: Turistická ubytovňa s kapacitou 100 lôžok. Ubytovanie bunkového typu v 2- a 3-lôžkových izbách so spoločnou chodbou, samostatným WC a soc. zariadením (umývadlo, sprchovací kút). Spoločenská miestnos s TV. Stolný tenis. Telocvična, posilňovňa a ihriska za poplatok. Bezplatné parkovanie áut v objekte školy. Celodenné stravovanie. Celoročná prevádzka.

Ár: Celoročne: 1 noc 10 EUR/os, 2 a viac nocí 8,30 EUR/os/noc (vrátane rekreačného poplatku). Pri dlhších pobytoch ako 7 dní a pri hromadných zájazdoch poskytujeme zžavy.

több információAktualizáció: 2014. június 1.   Maximális kapacitás: 100 Beds with access without barriers: 0

- %Turistaszálló Hájenka, Vöröskolostor
Pieninek / Szepesi-Magura
Telefonmob. +421 908 985 342 info@pltnici.sk
Elhelyezés: V centre obce Červený Kláštor, priamo pri novom moste, ktorý slúži ako hraničný prechod do Požskej republiky (do rekreačnej obce Sromowce Niżne). V blízkosti ubytovne sa nachádza prístavisko pltí. Ubytovňa je vhodným východiskom na pešie a cyklistické túry do Pienin (Sokolica, Prielom Dunajca, Haligovské skaly), spišského kraja (hrad a skanzen Stará źubovňa, Kežmarok, kaštiel Strážky) a na termálne kúpalisko Vyšné Ružbachy.

Elszállásolás: Ubytovňa s kapacitou 45 lôžok. Pätnás 2- až 4-lôžkových izieb s možnosou prístelky. Spoločné soc. zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, vaňa, WC). Miestnos na odkladanie bicyklov a lyží. Záhradné posedenie s ohniskom. Bezplatné parkovanie áut pri ubytovni. Turistická ubytovňa je vhodná pre rodiny s demi a žudí vyhžadávajúcich kžud a pokoj. Ubytovaným hosom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Zabezpečenie dopravy, zapožičanie bicyklov a člnov za poplatok. Priamo v ubytovni je obchod.

Ár: Leto (15.4.-15.9.): 1-3 noci 8,50 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 6 EUR/os/noc, ceny sú platné pri obsadení všetkých lôžok na izbe. Zima (15.9.-15.4.): 8,50 EUR/os/noc, min. 30 osôb. Ceny zahŕňajú všetky energie aj postežnú bielizeň. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Povinný je príplatok 8 EUR/os/noc za polpenziu v neďalekej goralskej reštaurácii U Petríka.

több információAktualizáció: 2013. július 1.   Maximális kapacitás: 45 Beds with access without barriers: 0

- %Turistaszálló ZŠ, Lesnica
Pieninek / Szepesi-Magura / Beskid Sšdecki
Telefonmob. +421 907 125 416 info@pieniny-klub.sk
Elhelyezés: Na konci obce Lesnica na križovatke turistických chodníkov Pieninského národného parku, v budove základnej a materskej školy. Obchod 200 a 400 m, reštaurácia 400 m, autobus 500 m. Z jednej časti je obklopená Malými Pieninami a z druhej strany Centrálnymi Pieninami s výhžadom na matku Pienin Sokolicu. Nedaleko výstupiša pltí, raftov a kajakov.

Elszállásolás: Turistická ubytovňa s kapacitou 35 osôb. Izby 1x4, 2x6, 1x7 lôžok, jedna izba je prechodná 5+7. Spoločné sociálne zariadenie na chodbe (WC muži, WC ženy a 2x sprchy). Kuchynka (chladnička, el. sporák, hrnce, príbory, taniere). Parkovanie vo dvore, futbalové ihrisko, basketbalový kôš, ohnisko s lavičkami.

Ár: Leto: 6,40 EUR/os/noc, deti do 18 rokov 5,40 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc. Zima (vykurovacie obdobie): 7,40 EUR/os/noc, deti do 18 rokov 6,40 EUR/os/noc, min. 20 osôb, aj iba na 1 noc. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko grátis. Rekreačný poplatok obci Lesnica 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane energií a postežnej bielizne.

több információAktualizáció: 2012. december 1.   Maximális kapacitás: 35 Beds with access without barriers: 0

Üdülőterület: Pieninek (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil