OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásOlcsó szállás - Kis-Fátra

Megjelenítéséhez a térkép szállás üdülőterületen Kis-Fátra
Üdülőterület: Kis-Fátra (Oldal 3/3)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2 | 3
- %Autocamping Blatnica, Blatnica
Nagy-Fátra / Kis-Fátra
Telefonmob. +421 908 393 571, +421 905 519 984 infocampblatnica@gmail.com
Elhelyezés: V turčianskej obci Blatnica - ideálne východisko výletov do dolín Vežkej Fatry (Blatnica je vstupom do Blatnickej a Gaderskej doliny). Kúpalisko Drienok 3 km, lanové centrum 6 km. Blatnický hrad 2 km. Turčianske Teplice (kúpele, akvapark) 10 km, Martin 15 km. Okolie kempu je vhodné aj pre cykloturistiku.

Elszállásolás: Kemp s ubytovaním v ubytovni, v chatkách alebo vo vlastných stanoch a karavanoch. Turistická ubytovňa: 2- až 4-lôžkové izby (s vlastným alebo spoločným soc. zariadením), spoločenská miestnos (vhodná na oslavy, tanec). Chatky: v každej 4 lôžka + 4 prístežky, skromne vybavené, bez vykurovania, pri nich možnos opeka na ohniskách, prístup autom, parkovanie pred chatkou. V kempu je k dispozícii kuchynka a sprcha, možnos elektrickej prípojky. Pre dobrodruhov je tu vždy možnos prespa pod holým nebom. Zdarma WiFi pripojenie na internet. Camp sa otvára podža počasia na jar a zatvára na jeseň.

Ár: Turistická ubytovňa: 10 EUR/os/noc, prístežok 2,50 EUR/noc, bielizeň je v cene. Chatky: 4 osoby 50 EUR/chata/noc, prístežok 2,50 EUR/noc, bielizeň je v cene. Stanovanie: stan 3 EUR/noc, osoba 2 EUR/noc, karavan 5 EUR/noc, el. prípojka 3,50 EUR/noc, parkovanie 1,50 EUR/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

több információAktualizáció: 2012. szeptember 1.   Maximális kapacitás: 0 Beds with access without barriers: 0

- %Házikó Pod Suchým (1.075 m), Varín
Kis-Fátra
Telefonmob. +421 918 523 200 info@chatapodsuchym.sk
Elhelyezés: Na hlavní hřebenovce Malé Fatry ve výšce 1.075 m západně od vrcholu Suchý. Přístup pěšky od železniční zastávky Strečno po červené značce za 2 hodiny 50 minut. Batohy a lyže se mohou vyvézt ratrakem. U chaty je lyžařský vlek.

Elszállásolás: Horská chata se stylovým dřevěným interiérem. Chata má kapacitu 50 lůžek ve 2- a 4-lůžkových pokojích s povlečením. Na chatě naleznete příjemné prostředí typické horské chaty. Vlastní bufet otevřený až do pozdních večerních hodin. Výborná domácí kuchyně. Chata je otevřena denně po celý rok. Na chatě od 1.6.2012 působí stejní chataři jako na nedaleké chatě Pod Chlebom (Janka a Drahoš).

Ár: Celoročně: na postelích s povlečením 10 EUR/os/noc, bez povlečení (ve vlastním spacáku) 6 EUR/os/noc. Rekreační poplatek 0,40 EUR/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na jedinou noc.

Megjegyzések: Autor fotografií: Robert Vystrčil, www.levneubytovani.net, 2006

több információAktualizáció: 2012. augusztus 1.   Maximális kapacitás: 51 Beds with access without barriers: ?

- %Gader - Chatová osada, Blatnica
Nagy-Fátra / Kis-Fátra
Telefon+421 43 4948 194 gader@gaderskadolina.sk
Elhelyezés: Na počiatku Gaderskej doliny (dlhej 18 km) v západnej časti Vežkej Fatry. Od zástavky autobusu v obci Blatnica 1 km, centrum obce Blatnica 1,5 km. V lete možnos kúpania v Mošovciach (6,5 km) a celoročne v Aquaparku v Turčianskych Tepliciach (13 km). Náročné túry do Gaderskej a Blatnickej doliny i na vrcholy Vežkej Fatry.

Elszállásolás: Chatky 4- a 5-postelové, bez kuchynky, iba cez leto. Sociálne zariadenie spoločné v areáli kempu. Kryté ohnisko, volejbalové ihrisko, hojdačky a preliezačky pre deti. Celodenná strava - reštaurácia s pestrou ponukou jedál a špecialit z čerstvých pstruhov. Jedáleňa 60 miest, vonkajšia terasa 50 miest, salónik 40 miest. Požičiavanie športových potrieb a bicyklov.

Ár: Chatka: 6 EUR/os/noc (platia sa iba obsadené lôžka) + 0,33 EUR/os/noc rekreačný poplatok. Cena je konečná, postelné prádlo je v cene.

több információAktualizáció: 2011. június 1.   Maximális kapacitás: 40 Beds with access without barriers: 0

30 %Autocamping Turiec, Ruttka
Kis-Fátra / Nagy-Fátra / Martinské hole
Telefon+421 434 284 215, mob. +421 907 539 178 recepcia@autocampingturiec.sk
Elhelyezés: V krásnom prostredí pod Martinskými hožami pri Vrútkach, asi 1 km v pravo od hlavnej cesty Bratislava - Tatry. V tesnej blízkosti kempu je obchod s potravinami, zástavka mestského autobusu a kúpalisko s 25m bazénom. V okolí vynikajúce podmienky pre turistiku, cykloturistiku, horolezenie, splavovanie riek, aj oddych (termálne kúpaliská). V lyžiarskom stredisku na Martinských holiach vynikajúce podmienky na lyžovanie a snowboarding.

Elszállásolás: Autocamping s plochou pre stany a karavany, v prevádzke v mesiacoch 05-10. V areáli je k dispozícii reštaurácia, sociálne zariadenia s teplou vodou, plochy na hranie (stolný tenis, petanque, ruské kolky, ihrisko), kryté ohnisko. Srdečný personál.

Ár: V stane, karavane 4,30 EUR/os/noc (diea 6-10 let 2,60 EUR/os/noc, do 5 let zadarmo). Za priestor pre stan nie je poplatok navyše, za karavan 3,30 EUR/noc, auto 1,70 EUR/noc, motocykel 1 EUR/noc. Poplatok obci Vrútky 0,50 EUR/os/noc.

több információAktualizáció: 2010. május 1.   Maximális kapacitás: 0 Beds with access without barriers: 0

Üdülőterület: Kis-Fátra (Oldal 3/3)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2 | 3

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil