OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásOlcsó szállás - Laborecká vrchovina

Megjelenítéséhez a térkép szállás üdülőterületen Laborecká vrchovina
Üdülőterület: Laborecká vrchovina (Oldal 2/2)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2
100 %Turistaszálló Borovka, Telepócz
Bukovai-hegység / Polonyinák / Sárosi-határhegység (Alacsony-Beszkidek) / Laborecká vrchovina / Bieszczady
Telefonmob. +421 905 899 738 info@borovka.sk
Elhelyezés: V horskej dedine Osadné, v hlbokých lesoch Nízkych Beskýd, v CHKO Východné Karpaty. Okolie: Balnica (požská úzkokožajka), Parihuzovce (lyžiarske vleky), Snina (Sninské rybníky, Galéra Miro, kaštiež z roku 1800), Vihorlat (Sninský kameň, Morské oko), Medzilaborce (Múzeum Andy Warhola), Danová (lyžiarsky vlek), Národný park Poloniny (najmenšia hustota obyvatežstva na m2 na Slovensku, medved, zubor,...).

Elszállásolás: Turistická ubytovňa s dvoma 5-postežovými izbami. Vežká plne vybavená kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, riad), interiér kuchyne dopĺňa stará murovaná pec. Spoločná kúpežňa a WC. Na záhrade je možné stanova a chyta mobilný signál. V areáli sú exponáty, ktoré používali naši predkovia.

Ár: Ubytovňa: 10 EUR/os/noc, diea do 3 rokov bezplatne, 3-10 rokov 5 EUR/noc. Stanový tábor: 2 EUR/os/noc. Domáci miláčik 2 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, postežnej bielizne aj energií) a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc.

több információAktualizáció: 2017. július 1.   Maximális kapacitás: 10 Beds with access without barriers: 0

90 %Turistaszálló Obecný dom, Takcsány
Vihorlat / Polonyinák / Bukovai-hegység / Laborecká vrchovina / Snina halastavak
Telefon+421 574 495 389, mob. +421 911 610 386 turub@centrum.sk
Elhelyezés: V centre obce Stakčín na okraji Národného parku Poloniny, na rozhraní Bukovských vrchov a Vihorlatu, v údolí rieky Cirochy. Vlaková stanica Stakčín 1,1 km.

Elszállásolás: Turistická ubytovňa s kapacitou 30 lôžok v 2- a 3-postežových izbách. Na každej izbe je kúpežňa so sprchou s teplou vodou. Toalety sú spoločné. V ubytovni je spoločná kuchynka a spoločenská miestnos s televízorom.

Ár: Celoročne: 7 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, postežnej bielizne, energií aj kúrenia) a platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc.

több információAktualizáció: 2017. január 1.   Maximális kapacitás: 30 Beds with access without barriers: 0

- %Panzió Habura, Habura
Laborecká vrchovina / Sárosi-határhegység (Alacsony-Beszkidek)
Telefon+421 577 322 550, mob. +421 907 929 607 mmalincak@gmail.com
Elhelyezés: V tichej dedine Habura v Laboreckej vrchovine. Pri východisku zelenej turistickej značky na hraničný hrebeň a Haburské rašelinisko (prírodná rezervácia, 6,5 km). Mesto Medzilaborce 7,5 km (vlaková zastávka, miniskanzen, Múzeum Andyho Warhola). V okolí krásna príroda, kžud a drevené kostolíky.

Elszállásolás: Kvalitne vybavený penzión s pohostinstvom. V penzióne sú dve izby (1- a 3-lôžková) s vlastnou kúpežňou. Masážna vaňa. Pohostinstvo (občerstvenie). Kryté záhradné posedenie. Kúpací sud. Možnos parkovania na uzavrenom dvore.

Ár: Leto: 1 noc 10 EUR/os, 2 a viac nocí 9 EUR/os/noc. Zima (vykurovacia sezóna): 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, postežnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe. Special offer only for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 4 Beds with access without barriers: 0

- %Schronisko Przystanek Balnica (700 m), Wola Michowa - Balnica
Polonyinák / Bukovai-hegység / Sárosi-határhegység (Alacsony-Beszkidek) / Bieszczady / Laborecká vrchovina / Lengyel-Beszkidek
Telefonmob. +48 504 623 180 przystanek_balnica1@op.pl
Elhelyezés: V hlubokých lesech přímo na slovensko-polské hranici, na místě bývalé osady Balnica u zastávky letního sezónního vláčku (úzkokolejky). Běžným autem se dá dojet nejblíže 1 km k chatě, odtud už se musí pěšky. Nejbližší slovenská vesnička Osadné 7 km po žluté značce, polské obce Wola Michowa a Maniów 6,5 km. V okolí jsou bukové lesy, hory s tajemnými názvy (Berdo, Hyrlata, Mataragona) a množství pěšinek a cest po toulání v přírodě.

Elszállásolás: Turistická chata pro romantiky a milovníky přírody s ubytováním pro 25 osob v podroví domu. Pokoje jsou 2- a 4-lůžkové s postelemi a vícelůžkový pokoj s matracemi pro 14 osob. Při domluvě dopředu je možné zajistit stravování, jinak se stravuje z vlastních zásob. Možnost domluvení jízd na koni. Chata je bývalým domem z 50. let pro pracovníky Běščadské úzkokolejky, kteří se starali, aby tra v zimě nezamrzala.

Ár: Celoročně: lůžka 25 zł/os/noc (včetně povlečení), vícelůžkové pokoje 18 zł/os/noc (na matracích s vlastním spacákem), stanování 7 zł/os/noc. Ceny jsou konečné (zahrnují všechny poplatky i zimní vytápění) a platí po celý rok.

több információAktualizáció: 2014. augusztus 1.   Maximális kapacitás: 25 Beds with access without barriers: 0

- %Schronisko Na Końcu Œwiata (580 m), Komańcza - Łupków
Sárosi-határhegység (Alacsony-Beszkidek) / Bieszczady / Laborecká vrchovina / Lengyel-Beszkidek
Telefonmob. +48 506 256 979 (chatař), +48 503 157 840 (Jan Hasior) mydlanebanki@gmail.com
Elhelyezés: V Nízkých Beskydech, na samotě 1,5 km od odlehlého nádraží Lupków. Lupkowské nádraží je od roku 2011 mimo provoz, dříve odtud vedlo spojení jak do polského vnitrozemí, tak do slovenského města Medzilaborce. Z Medzilaborců je nejlépe se dopravit autobusem do obce Pažota a odtud pěšky asi 8 km přes Lupkovský průsmyk.

Elszállásolás: Skromná dřevěná chata s jedinečnou atmosférou pro přenocování turistů. Po celý rok je obývaná svérázným chatařem. Kuchyně s krbem pro přípravu vlastních jídel. Spí se ve vlastních spacácích na matracích v podkroví. Chata je bez elektřiny a tekoucí vody, svítí se svíčkami a petrolejkami, voda se nusí ze studny. K dispozici je koupelna s vanou, ale bez tekoucí vody (tu je třeba nutné si přinést a ohřát v kuchyni). Suchý záchod je mimo chatu. Mimo Silvestr se na chatě nedělají rezervace.

Ár: Celoročně mimo Silvestr: 15 zł/os/noc (ve vlastním spacáku).

Megjegyzések: Jazyky: polština, angličtina.

több információAktualizáció: 2014. augusztus 1.   Maximális kapacitás: 15 Beds with access without barriers: 0

- %Školský internát SOŠ - ubytovňa, Szinna
Vihorlat / Snina halastavak / Laborecká vrchovina / Polonyinák / Bukovai-hegység
Telefon+421 577 622 493, kl. 212 (p. Libáková), fax: +421 577 580 391 skola@zsssnina.edu.sk
Elhelyezés: V meste Snina pod Vihorlatom a Poloninami. Možnos lyžovania 13 km od ubytovania. Kryté kúpalisko v Humennom 20 km. Prírodné kúpanie v lokalite Sninské rybníky.

Elszállásolás: Ubytovňa s kapacitou 60 lôžok v 2- až 3-postežových izbách študentského typu. Spoločné sociálne zariadenie so sprchovacími boxami, osobitne pre mužov a ženy. Spoločná kuchynka. Miestnos na uzamknutie bicyklov. Stravovanie v školskej jedálni iba počas školského roka (od 1.9. do 30.6.), počas školských prázdnin stravu neposkytujeme. V stráženom areáli školy je možnos parkovania autobusu s prívesom.

Ár: Staršie izby: 1-3 noci 7,50 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 6,50 EUR/os/noc. Novšie izby (s kobercom a novým nábytkom): 1-3 noci 9,50 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc. Dĺhodobé ubytovanie: 115 EUR/os/mesiac. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku mestu Snina). Parkovné: osobné auto 1 EUR/noc. Stravná jednotka (mimo letných prázdnin) na celý deň 10 EUR.

több információAktualizáció: 2014. július 1.   Maximális kapacitás: 60 Beds with access without barriers: 4

- %Rekreációs központ Lesík (350 m), Kamenica nad Cirochou
Ondavská vrchovina / Vihorlat / Laborecká vrchovina
Telefon+421 577 682 183, mob. +421 905 346 965, +421 918 539 002 chatarybniky@gmail.com
Elhelyezés: Na kopci v nádhernej prírode, na styku Nízkych Beskýd s pohorím Vihorlatu, cca 3 km od centra dedinky Kamenica nad Cirochou. Humenné (renesančný kaštiež, Vihorlatská hvezdáreň, zimný štadión, kúpalisko, krytá plaváreň) 10 km. Snina (rekreačná oblast Rybníky s aquaparkom Biokúpalisko) 15 km. Ski areál Chlmec 12 km.

Elszállásolás: Rekreačné stredisko s kapacitou 90 osôb. Areál pozostáva z 10 murovaných chatiek, jedálne (spoločenská miestnos s TV), dvoch školských tried (využívané aj na hranie stolného futbalu a stolného tenisu). Chatky sú 8- až 10-lôžkové, každá má 2 izby s terasou, samostatnú sprchu a WC, sú vybavené poschodovými lôžkami. Jedna z chatiek je po rekonštrukcii a má aj vlastnú kuchynku. V areáli je oplotené ihrisko (tenis, volejbal), gril, ohnisko. Možnos stravovania. Zaujímavosou areálu je stádo pštrosov. Stredisko je vhodné aj pre detské tábory, školské výlety a spoločenské akcie.

Ár: Celoročne: 8,50 EUR/os/noc. Raňajky 2,50 EUR, obed 4 EUR, večera 3 EUR. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Postežné prádlo je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.

több információAktualizáció: 2013. december 1.   Maximális kapacitás: 90 Beds with access without barriers: ?

Üdülőterület: Laborecká vrchovina (Oldal 2/2)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil