OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásPanziók - Jávornik-hegység

(vendégházak)

Ön itt van: ť ť panziók

Megjelenítéséhez a térkép panziók üdülőterületen Jávornik-hegység
Üdülőterület: Jávornik-hegység (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
- %Panzió Pulčiny 43, Francova Lhota - Pulčín
Pulčíni-sziklák / Jávornik-hegység / Vizovické vrchy
Telefonmob. +420 734 739 425 penzion-pulciny@seznam.cz
Elhelyezés: Na okraji horské vesničky Pulčín u Pulčínských skal. V místě s nádherným výhledem do údolí i na okolní hřebeny hor, neopakovatelné zážitky poskytují západy slunce. Přímo v Pulčíně jsou 2 restaurace, obchody s potravinami jsou ve Francově Lhotě (4 km) a Horní Lidči (6 km). Pulčínské skály 1 km (největší pískovcové skalní město v moravských Karpatech), Čertovy skály 5 km, Lačnovské skály 9 km.

Elszállásolás: Zrekonstruovaná chalupa se čtyřmi samostatnými a plně vybavenými apartmány. V každém apartmánu je obývací pokoj (s TV a WiFi zdarma), ložnice, plně vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnka, indukční vařič, konvice) a koupelna (WC a sprchový kout nebo vana). V chalupě je wellness s vířivkou, finskou saunou a minibarem. U chalupy jsou terasy s venkovním posezením a dvěma krby, je i možnost otevřeného ohniště. Parkování až pro 7 aut přímo u chalupy.

Ár: Celoročně: 6 osob v apartmánu 300 Kč/os/noc, 5 osob 310 Kč/os/noc, 4 osoby 362,50 Kč/os/noc, 3 osoby 392 Kč/os/noc, 2 osoby 400 Kč/os/noc. Při ubytování jen na 2 noci příplatek 20-30 Kč/os/noc, jen na 1 noc příplatek 40-75 Kč/os. Děti do 3 let zdarma (včetně dětské postýlky). Domácí mazlíčci po dohodě. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení a všechny energie).

Megjegyzések: Fizetett reklám.

több információAktualizáció: 2018. április 2.   Maximális kapacitás: 24 Beds with access without barriers: ?

- %Pastoračné centrum sv. Vendelína, Zubák
Fehér-Kárpátok / Jávornik-hegység
Telefonmob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Elhelyezés: Pri kostole v obci Zubák pri hraniciach s Českom, v zalesnenej Zubáckej doline v severnej časti Bielych Karpát. Cez Zubák vedie turistický chodník od zrúcaniny hradu Lednica do Záriečia. Na rozhraní obcí Dohňany a Zubák je postavená rozhžadňa Tlstá hora, z ktorej je prekrásny výhžad na Púchovskú dolinu. Na konci Zubáku je obora s diviakmi. Na Lednických Rovniach je kúpalisko, v Nimnici pri Púchove sú kúpele.

Elszállásolás: Fara s pastoračným centrom s ubytovaním najmä pre kresanské detské tábory, animátorské školy a duchovné obnovy, ale aj pre rodiny. V objekte je prísne zakázané fajči a požíva alkoholické nápoje! V spodnej časti centra sú nové soc. zariadenia a 8-lôžková izba s novým nábytkom. Vrch nie je prerobený, je tam spoločenská miestnos, plne vybavená kuchynka a dve spálne. Pre tábory je možné zabezpeči stravu. Pri centre je malý altán, vežký altán (pec s krbom a možnos premietania letného kina), detské ihrisko a telocvičňa (vo výstavbe). Nad kostolom je malé futbalové ihrisko. Ubytovaní potrebujú spacák alebo deku. Povinné je prezúvanie a triedenie odpadu.

Ár: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Zapožičanie vankúše a deky: 1-2 noci 0,50 EUR/os/pobyt, 3 a viac nocí 1 EUR/os/pobyt. Stravovanie (nahlásenie min. mesiac vopred): 6 EUR/deň. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 40 Beds with access without barriers: 0

- %Pastoračný dom, Horná Breznica
Fehér-Kárpátok / Jávornik-hegység
Telefonmob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Elhelyezés: V centre Hornej Breznice v Bielych Karpatoch, za kaplnkou Panny Márie, vedža kostola svätého Cyrila. Možnos výletov do peknej prírody, napríklad na Lednický hrad.

Elszállásolás: Pastoračný dom s možnosou ubytovania pre kresanské detské tábory, animátorské školy a aj pre rodiny. V dome je prísne zakázané fajči a požíva alkoholické nápoje! Na prízemí je spoločenská miestnos s krbom a TV, v zimných mesiacoch si ubytovaní kúria sami. Na poschodí sú 3 izby na ubytovanie, celkom pre 30-35 žudí. Spí sa na matracoch, je potrebné prinies si vlastný spacák alebo deku. Pri dome je priestor pre rôzne hry a futbalové ihrisko.

Ár: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 35 Beds with access without barriers: 0

Üdülőterület: Jávornik-hegység (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil