OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Chcete reklamu na tomto místě?
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásPanziók - Alsó-Zemplén

(vendégházak)

Ön itt van: ť ť panziók

Megjelenítéséhez a térkép panziók üdülőterületen Alsó-Zemplén
Üdülőterület: Alsó-Zemplén (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
- %Panzió Dom umelcov Ilona, Nagykövesd
Zempléni-szigethegység / Tokaj-Hegyalja / Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca
Telefonmob. +421 905 356 244 veronika.paller@gmail.com
Elhelyezés: V tokajskej oblasti, v centre Vežkého Kamenca pod Zámockým kopcom so zrúcaninou hradu Vežký Kamenec. Reštaurácia Korona (miestne špeciality) 350 m. Hraničný priechod do Maďarska Vežký Kamenec - Pácin 3,5 km. Vlaková zastávka Somotor 3,7 km. V blízkom okolí sú vínne pivnice, Mágočiho hrad v Pácine 4 km, dominantný vrchol Tarbucka s výhžadom 2 km.

Elszállásolás: Penzión s kapacitou 20 lôžok v 6 izbách (2-, 3- a 4-lôžkových). Na každej izbe je vlastné soc. zariadenie, TV a internet. Spoločná vybavená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, set na fondue). Spoločenská miestnos. Konferenčná miestnos (20 miest, PC, kopírka, tlačiareň, projektor, flipchart). Priestranná záhrada (garden party, grilovanie pri táboráku). Možnos raňajok. V penzióne je výstava obrazov (Dom umenia). Organizovanie programov i výletov pre jednotlivcov i skupiny, jazda na koni (k dispozícii 6 koní), lukostrežba, tvorivé a umelecké dielne. Atmosféra vidieka, ochutnávky vín. V prípade potreby miesto pre stany a karavany.

Ár: Leto: 1 noc 12 EUR/os, 2 a viac nocí 10,80 EUR/os/noc. Zima: 1 noc 14 EUR/os, 2 a viac nocí 12,60 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, parkovania, postežnej bielizne aj WiFi) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe (aj v hlavnej sezóne).

több információAktualizáció: 2015. június 1.   Maximális kapacitás: 20 Beds with access without barriers: 0

- %Chatky Biele Studničky, Dargó
Szalánci-hegység / Alsó-Zemplén
Telefon+421 566 783 799 studnicky@hoteldargov.sk
Elhelyezés: V Slanských vrchoch, 3 km pod Dargovským priesmykom a 1,5 km západne od obce Dargov, na hornom toku riečky Trnávky, pri hlavnej ceste vedúcej z Košíc do Sečoviec. Slánske vrchy sú doslova popretkávané kvalitnými cyklotrasami. Okolité lesy sú v sezóne plné húb. Herliansky gejzír 22 km.

Elszállásolás: Chatky v areáli hotela. Všetky chaty sú 3-postežové s možnosou prístelky. Chatky sú vybavené vlastným soc. zariadením, sprchou, TV-SAT a bezplatným WiFi pripojením. Ses chatiek má vlastnú garហ(vhodné pre auta aj bicykle), tri sú bez garáže. V hoteli je vlastná reštaurácia (tradičné jedlá, pizza) a dva salónky (Požovnícky salón 30 miest, Zlatý salón 50 miest). Recepcia non-stop. Priamo pri hoteli je okrasný rybník, posedenie pri grile.

Ár: Celoročne: chatka s garážou 30 EUR/chata/noc, chatka bez garáže 28 EUR/chata/noc, prístežka (4. osoba v chatke) 5 EUR/noc. Denné menu v reštaurácii 2,62 EUR. Akcia: V ktorúkožvek nedežu zžava 30 % na ubytovanie! Pri objednávke ubytovania na piatok a sobotu, ubytovanie v nedežu máte úplne zdarma!

több információAktualizáció: 2014. június 1.   Maximális kapacitás: 40 Beds with access without barriers: 20

95 %Panzió Zlatá Putňa, Szölöske
Zempléni-szigethegység / Tokaj-Hegyalja / Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca / Zempléni-hegység
Telefon+421 562 399 500, mob. +421 907 666 113 tokaj@zlataputna.sk
Elhelyezés: Na okraji tokajskej dediny Viničky, pri ceste do obce Borša, v podhorí Zemplínskych vrchov. V blízkom okolí (do 4 km): kaštiež Františka Rákocziho II., najnižší bod Slovenska, rybník Podkova, plavba po rieke Bodrog. Mesto Sátoraljaújhely 5,3 km.

Elszállásolás: Štýlový penzión s reštauráciou a vínnou pivnicou, s jedinečnou tokajskou atmosférou. V penzióne sú izby (11x2, 2x3 lôžka) a apartmány (2x 2-lôžkový). Všetky izby sú komfortne vybavené. Na izbách je vlastná kúpežňa, klimatizačné zariadenie, TV, stolík s kreslami aj internetové pripojenie. Reštaurácia s ponúkou tradičnej zemplínskej kuchyne spolu s tokajským vínom značky Tokaj Zlatý Strapec vlastnej výroby. Klasická tufová pivnica, v akej aj Tokajské víno dozrieva.

Ár: Izby: 3 osoby na izbe 20 EUR/os/noc, 2 osoby 25 EUR/os/noc, iba 1 osoba 32 EUR/izba/noc. Apartmán: 2-lôžkový 80 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc. Klimatizácia 5 EUR/izba/noc. Raňajky 5 EUR. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pre skupiny min. 10 osôb nad 5 nocí zžavy.

több információAktualizáció: 2014. március 1.   Maximális kapacitás: 32 Beds with access without barriers: ?

95 %Panzió Italia, Királyhelmec
Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca / Tokaj-Hegyalja / Kárpátaljai-alföld
Telefon+421 566 284 981, mob. +421 905 262 067 penzionitalia@gmail.com
Elhelyezés: V centre Krážovského Chlmca, významného historického mesta v Medzibodroží. Nad mestom je zrúcanina hradu Csonkavár zo 16. storočia a pri ňom historická Pivnica Petra Perényiho (vináreň). Vlaková stanica Pribeník 3,3 km (tra Košice - Čierna nad Tisou). V období vinobrania sa v Krážovskom Chlmci koná Medzibodrožský kultúrny festival.

Elszállásolás: Penzión zariadený v talianskom štýle, s reštauráciou a letným bazénom. V penzióne je 25 dvojpostežových izieb a 1 dvojlôžkový apartmán. Všetky izby sú vybavené kúpežňou (sprcha, WC) a TV-SAT. V spodnej časti penziónu je bar, pizzeria a reštaurácia. Na dvore sú garáže, uzavreté parkovisko, kryté posedenie (altánok s grilovaním) a bazén. Konferenčná miestnos, fax a internetové pripojenie. Hosom môžme sprostredkova agroturistiku, jazdenie na koňoch v blízkej dedine aj návštevu pivnice s ochutnávkou tokajského vína.

Ár: Celoročne: 2-postežová izba 40 EUR/izba/noc, 2-lôžkový apartmán 50 EUR/apartmán/noc. Parkovanie vo dvore 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Postežná bielizeň je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Megjegyzések: Fotografie: Robert Vystrčil + penzion Italia.

több információAktualizáció: 2014. március 1.   Maximális kapacitás: 52 Beds with access without barriers: ?

- %Panzió Maňa, Szobránc
Popriečny / Vihorlat / Alsó-Zemplén / Ung-vidék
Telefon+421 566 522 364, mob. +421 905 238 446, +421 905 469 615, fax +421 566 522 284 restauracia@plynroz.sk
Elhelyezés: V centre mesta Sobrance pod Vihorlatom, priamo pri hlavnej ceste Michalovce - Vyšné Nemecké - Užhorod. Hraničný prechod na Ukrajinu Vyšné Nemecké 13 km, Užhorod 17 km. Priehrada Zemplínska Šírava (kúpanie) 13 km. V Sobranciach sa nachádza gitarové múzeum Jána Ferku.

Elszállásolás: Penzión s 2-lôžkovými izbami so spoločnými sprchami a WC na chodbe a 3-lôžkovými izbami s vlastným soc. zariadením. Na všetkých izbách sú postele, stolík, skriňa a TV. Reštaurácia a kaviareň so salónikmi. Možnos usporiadania svadobných hostín, stužkových slávností a životných jubileí s kapacitou do 200 žudí.

Ár: Celoročne: 2-lôžková izba bez soc. zariadenia 13,28 EUR/izba/noc, 3-lôžková izba s kúpežňou 30 EUR/izba/noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Megjegyzések: Ubytovanie je od roku 2013 dlhodobo prenajaté.

több információAktualizáció: 2013. szeptember 1.   Maximális kapacitás: 30 Beds with access without barriers: ?

Üdülőterület: Alsó-Zemplén (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil