OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásOlcsó szállás - Park Latorca

Megjelenítéséhez a térkép szállás üdülőterületen Park Latorca
Üdülőterület: Park Latorca (Oldal 2/2)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2
- %Rekreációs központ Sv. Lukáš, Szölöske - Hatfa
Zempléni-szigethegység / Tokaj-Hegyalja / Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca
Telefon+421 566 373 215, mob. +421 903 216 197 (Tóth Mihály) filokalia.c@stonline.sk
Elhelyezés: V Zemplínských vrších, v lesích 2,5 km nad obcí Viničky, v místě bývalých lázní Hatfa (kúpele Hatfa) s železitým minerálním pramenem. Název Hatfa pochází z maďarštiny (hat = šest, fa = strom) a odkazuje na 6 zdejších starých stromů, které symbolizovaly spojení lesních majetků okolních obcí (Viničky, Streda nad Bodrogom, Ladmovce, Cejkov, Bara a Černochov). Památky v obci Viničky: vinné sklepy, železný most přes řeku Bodrog, kaplička sv. Jozefa z 18. století, kúria Júliusa Andrássyho, vrch Borsuk s vinicemi.

Elszállásolás: Křesanské rekreační středisko (chatová osada) s kapacitou až 120 osob. K dispozici je 5 chat se společným soc. zařízením a 1 nová chata se dvěma 2-lůžkovými bezbariérovými apartmány s vlastním soc. zařízením. Společenská místnost (jídelna), kuchyňka, možnost domluvení stravování. Ve středisku se pořádají školy v přírodě, letní křesanské tábory a tvořivé dílny. Středisko je v provozu v měsících 05-10.

Ár: Celá sezona: v pokojích i v apartmánech 5 EUR/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků i povlečení).

több információAktualizáció: 2014. június 1.   Maximális kapacitás: 120 Beds with access without barriers: 4

- %Panzió Zlatá Putňa, Szölöske
Zempléni-szigethegység / Tokaj-Hegyalja / Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca / Zempléni-hegység
Telefon+421 562 399 500, mob. +421 907 666 113 tokaj@zlataputna.sk
Elhelyezés: Na okraji tokajskej dediny Viničky, pri ceste do obce Borša, v podhorí Zemplínskych vrchov. V blízkom okolí (do 4 km): kaštiež Františka Rákocziho II., najnižší bod Slovenska, rybník Podkova, plavba po rieke Bodrog. Mesto Sátoraljaújhely 5,3 km.

Elszállásolás: Štýlový penzión s reštauráciou a vínnou pivnicou, s jedinečnou tokajskou atmosférou. V penzióne sú izby (11x2, 2x3 lôžka) a apartmány (2x 2-lôžkový). Všetky izby sú komfortne vybavené. Na izbách je vlastná kúpežňa, klimatizačné zariadenie, TV, stolík s kreslami aj internetové pripojenie. Reštaurácia s ponúkou tradičnej zemplínskej kuchyne spolu s tokajským vínom značky Tokaj Zlatý Strapec vlastnej výroby. Klasická tufová pivnica, v akej aj Tokajské víno dozrieva.

Ár: Izby: 3 osoby na izbe 20 EUR/os/noc, 2 osoby 25 EUR/os/noc, iba 1 osoba 32 EUR/izba/noc. Apartmán: 2-lôžkový 80 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc. Klimatizácia 5 EUR/izba/noc. Raňajky 5 EUR. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pre skupiny min. 10 osôb nad 5 nocí zžavy.

több információAktualizáció: 2014. március 1.   Maximális kapacitás: 32 Beds with access without barriers: ?

- %Turistaszálló Tisa, Kistárkány
Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca / Kárpátaljai-alföld
Telefonmob. +420 905 843 174 ubytovnatisa@gmail.com
Elhelyezés: V Malých Trakanoch pri Čiernej nad Tisou, v krajine Medzibodrožia v blízkosti rieky Tisa, ktorá tvorí štátnu hranicu medzi Slovenskom a Maďarskom. Železničná stanica Čierna nad Tisou 3,2 km (hraničný prechod na Ukrajinu). Slovenská strana Tisy je lemovaná piesočnatými plážami s jemným riečnym pieskom - Zlaté piesky Tisa (kúpanie, obžúbené letovisko známého učedníka a polyhistora Tomáša Meszlényiho).

Elszállásolás: Ubytovňa s kapacitou 14 lôžok v novozrekonštruovaných priestoroch pre turistov aj klientov na pracovných cestách. V ubytovni je 6 izieb (4x2, 2x3 lôžka, možnos prístelky) na dvoch poschodiach. Na každom poschodí je spoločné soc. zariadenie (sprchy, WC) a plne vybavená kuchynka. Spoločenská miestnos s TV-SAT. Bezplatný WiFi Internet. Práčovňa. Bezplatné parkovanie vo dvore pre 10 aut. Samozrejmosou je denné upratovanie. Priamo v budove je predajňa potravín Fresh.

Ár: Celoročne: 2 a viac osôb na izbe 10 EUR/os/noc, iba 1 osoba 13 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane DPH, rekreačného poplatku, postežnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zžava pre dlhšie pobyty alebo viac osôb.

több információAktualizáció: 2014. március 1.   Maximális kapacitás: 15 Beds with access without barriers: 0

- %Panzió Italia, Királyhelmec
Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca / Tokaj-Hegyalja / Kárpátaljai-alföld
Telefon+421 566 284 981, mob. +421 905 262 067 penzionitalia@gmail.com
Elhelyezés: V centre Krážovského Chlmca, významného historického mesta v Medzibodroží. Nad mestom je zrúcanina hradu Csonkavár zo 16. storočia a pri ňom historická Pivnica Petra Perényiho (vináreň). Vlaková stanica Pribeník 3,3 km (tra Košice - Čierna nad Tisou). V období vinobrania sa v Krážovskom Chlmci koná Medzibodrožský kultúrny festival.

Elszállásolás: Penzión zariadený v talianskom štýle, s reštauráciou a letným bazénom. V penzióne je 25 dvojpostežových izieb a 1 dvojlôžkový apartmán. Všetky izby sú vybavené kúpežňou (sprcha, WC) a TV-SAT. V spodnej časti penziónu je bar, pizzeria a reštaurácia. Na dvore sú garáže, uzavreté parkovisko, kryté posedenie (altánok s grilovaním) a bazén. Konferenčná miestnos, fax a internetové pripojenie. Hosom môžme sprostredkova agroturistiku, jazdenie na koňoch v blízkej dedine aj návštevu pivnice s ochutnávkou tokajského vína.

Ár: Celoročne: 2-postežová izba 40 EUR/izba/noc, 2-lôžkový apartmán 50 EUR/apartmán/noc. Parkovanie vo dvore 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Postežná bielizeň je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Megjegyzések: Fotografie: Robert Vystrčil + penzion Italia.

több információAktualizáció: 2014. március 1.   Maximális kapacitás: 52 Beds with access without barriers: ?

- %Vendégház Tóparti, Karcsa
Tokaj-Hegyalja / Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca
Telefon+36 47 322 093, fax +36 47 521 453, mob. +36 705 610 929 teacherno1@freemail.hu
Elhelyezés: Na maďarskej strane Medzibodrožia, pri malom jazere Krčava (po maďarsky Karcsa-csatorna alebo Karcsa-tó) medzi obcami Karcsa a Pácin. Hraničný priechod na Slovensko Pácin - Vežký Kamenec 2,3 km. Zámok Pácin 1,6 km. Maďarská mesta Sátoraljaújhely 19 km, Sárospatak (historické centrum, Rákocziho hrad, termálne kúpalisko) 21 km.

Elszállásolás: Rekreačná chalupa s celoročným ubytovaním pre 10 osôb, v lete až pre 20 osôb. V dome sú 3 izby s kachžovou pecou (2x2, 1x6 lôžok), vybavený kuchynský kút, soc. zariadenie. V podkroví je k dispozícii ďalších 10 lôžok bez vykurovania (len cez leto). Krytá terasa s posedením, stôl na stolný tenis, záhrada. Dom je celý k dispozícii len hosom (súkromie zaručené). Majitežka výborne vie po anglicky.

Ár: Leto: 1 noc 2.000 HUF/os/noc (min. 6 osôb), 2 a viac nocí pre 6-9 osôb 2.000 HUF/os/noc, 2 a viac nocí pre 10 a viac osôb 1.500 HUF/os/noc. Zima: 6-10 osôb 2.000 HUF/os/noc, min. 2 noci. Silvester: 2.500 HUF/os/noc, min. 3 noci, min. 10 osôb. Ceny sú konečné (vrátane postežnej bielizne, energií a všetkých poplatkov).

Megjegyzések: Jazyky: maďarčina, angličtina.

több információAktualizáció: 2013. március 1.   Maximális kapacitás: 20 Beds with access without barriers: 0

- %Magánszállás Aranka, Kistárkány
Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca / Kárpátaljai-alföld
Telefonmob. +421 907 323 593 zlatica.kondasova@gmail.com
Elhelyezés: V Malých Trakanoch na maďarsko-ukrajinsko-slovenskom trojmedzí. Vlaková stanica Čierna nad Tisou 2,9 km (spoje aj na Ukrajinu). Krážovský Chlmec 14 km. Možnos cyklistických výletov, využitia pláží na brehu Tisy (Zlaté piesky Tisa, kúpanie), návštevy jedinečnej vinnej pivnice.

Elszállásolás: Ubytovanie v súkromí vo vidieckom štýle pre 7-9 osôb, v zariadenom sedliackom dome s drevenými stropmi a nábytkom z dreveného masívu. Priestranná záhrada s novovybudovaným altánkom a tradičnou pecou (ideálne pre menšie oslavy). V priváte sú 2 izby s vlastnou kúpežňou a WC. Spoločná kompletne zariadená kuchyňa. Možnos ochutna domáce jedlá u paní Aranky (špeciality maďarskej kuchyne). Tí, ktorí žijú v meste a neokúsili život na dedine, si môžu vyskúša celý rad bežných gazdovských prác (kálanie dreva, kosenie, hrabanie trávy, kŕmenie zvierat a ich opatrovanie). Poriadame spoločenské akcie.

Ár: 10 EUR/os/noc (deti do 6 rokov 5 EUR/noc, 6-12 rokov 7 EUR/noc)

több információAktualizáció: 2013. február 1.   Maximális kapacitás: 9 Beds with access without barriers: ?

- %Stredná odborná škola - penzión a ubytovňa, Perbenyik
Bodrogköz / Alsó-Zemplén / Park Latorca / Tokaj-Hegyalja / Kárpátaljai-alföld
Telefon+421 56 6285 020, fax +421 56 6285 021, mob. +421 903 934 237 soup-pribenik@mail.t-com.sk
Elhelyezés: V malebnej časti obce Pribeník v južnej časti Východoslovenskej nížiny. V tichej časti v ukžudňujúcom objatí zelene. Mesto Krážovský Chlmec 3 km. Čierna nad Tisou 7 km (železničný priechod na Ukrajinu). Hraničný priechod pre peších a cyklistov do Maďarska Vežké Trakany 10 km (neďaleko rekreačné miesto Zlaté piesky Tisa), priechod Vežký Kamenec 20 km.

Elszállásolás: Penzión v krásne obnovenom historickom kaštieli rodiny Majláthovcov. Ubytovanie má svoje čaro, ktoré nadchne každého. Kapacita penziónu je 20 osôb v 6 hosovských izbách rôznych kategórií. Každá izba má vlastnú sprchu aj wc, umietnenú vedža izby. V historickej sále SOŠ ako aj v modernizovanej reštaurácií možnos usporiadania slávnostných recepcií. Možnos využitia turistickej jazdy na koňoch. Izby 1. a 2. kategórie sú plne vybavené, na každej izbe je HI-FI veža, TV, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, teplovzdušný ohrievač. Izba 3. kategórie je 6-lôžková bez TV, vhodná najmä pre robotníkov. Izba 4. kategórie je vežmi malá a len pre 1 osobu.

Ár: Izba 1. kategórie 10,50 EUR/os/noc, izba 2. kategórie 9 EUR/os/noc, izba 3. kategórie 6,40 EUR/os/noc, izba 4. kategórie 5,50 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok obci Pribeník 0,17 EUR/os/noc. Parkovné 1 EUR/auto/noc. Ceny sú platné celoročne.

több információAktualizáció: 2012. május 1.   Maximális kapacitás: 20 Beds with access without barriers: 0

Üdülőterület: Park Latorca (Oldal 2/2)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil