OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásOlcsó szállás - Bukovai-hegység

Megjelenítéséhez a térkép szállás üdülőterületen Bukovai-hegység
Üdülőterület: Bukovai-hegység (Oldal 4/4)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2 | 3 | 4
- %Házikó Alexander, Szinna - Rybníky
Snina halastavak / Vihorlat / Polonyinák / Bukovai-hegység
Telefonmob. +421 905 346 965, +421 918 539 002 chatarybniky@gmail.com
Elhelyezés: V rekreačnej oblasti Rybníky, 3 km od mesta Snina, priamo pri rybníku Bystrá (rybolov, v zime korčužovanie). V rekreačnej oblasti Rybníky sa nachádza vonkajšie kúpalisko a ihriská (aquapark Biokúpalisko). Observatórium v Kolonici 10 km, vodná nádrž Starina 12 km, Humenné (kaštiež, skanzen) 25 km, Karpatský oblúk drevených kostolíkov (UNESCO). Lyžovanie: Parihuzovce (20 km), Ski areál Chlmec (30 km), Ulič (30 km).

Elszállásolás: Chata s kapacitou 90 osôb. Niektoré izby sú po rekonštrukcii s vlastnou kúpelňou, WC a TV-SAT, možnos rychlovarnej kanvice a chladničky. Ostatné izby sú s poschodovými lôžkami a majú spoločné rekonštruované sprchy a WC. V chate je jedáleň, spol. miestnos s TV, WiFi, stolný tenis, el. šípky, hracie karty, spoločenské hry. Pri chate sa nachádza oplotené ihrisko na tenis a volejbal. Gril na zapožičanie. V chate je možnos stravovania, možnost zabezpeči špekáčiky na opekanie, tortu pre oslávencov, jazdu na koni, sprievodca na turistiku, rôzne výlety. Chata je vhodná aj pre detské tábory a školské výlety.

Ár: Izby so spoločnou sprchou a WC: 1 noc 10 EUR/os, 2 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc. Izby s vlastnou kúpežňou: 1 noc 12 EUR/os, 2 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Raňajky 2,50 EUR, obed 4 EUR, večera 3 EUR. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Postežné prádlo je v cene. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe. Pre skupiny alebo pre dlhší pobyty možná zžava.

Megjegyzések: GPS súradnice nie sú overené.

több információAktualizáció: 2013. december 1.   Maximális kapacitás: 90 Beds with access without barriers: ?

- %Rekreációs központ Verkhovynskyj dvir, Csontos
Ukrán-Kárpátok / Polonyinák / Uzsoki Nemzeti Park / Róna-havas / Bukovai-hegység
Telefon+380 313 537 225 (Kostrino), +380 445 319 137 (Kyjev), mob. +380 674 062 080 (Kyjev) altana2004@ukr.net
Elhelyezés: V obci Kostrino, v krásném údolí řeky Už, 300 m od vlakové zastávky na trase Užhorod - Sjanki. Velké lyžařské středisko Krasia 7 km. Hraniční přechod na Slovensko Ubža 23 km. V létě možnost koupání se přímo v čisté řece Uži.

Elszállásolás: Dřevěný karpatský srub s několika pokoji. Pokoje jsou kategorie Standard (2x2 lůžka) a Pololuxusní (4x2, 3x3 lůžka, možnost přistýlek). Každý pokoj má vlastní koupelnu, TV a centrální vytápění. Wi-Fi internet. V přízemí hotýlku se nachází restaurace, kde se můžete dobře najíst i večer hrát společenské hry. Zahrada s rybníčkem a krytým posezením u grilu. Aby se v penzioně dobře cítili i děti, nabízí i speciální dětský pokoj a dětské hřiště. Sauna, stolní fotbal, parkoviště. Možnost půjčení lyží i dopravy do střediska Krasia.

Ár: Celoročně mimo Nový rok: 2-lůžkový pokoj Standard 300 UAH/pokoj/noc, 2-lůžkový pokoj Pololuxusní 375 UAH/pokoj/noc, 3-lůžkový pokoj Pololuxusní 450 UAH/pokoj/noc. Snídaně 30 UAH, večeře 45 UAH. Sauna 100 UAH/hod. Půjčení lyží 50 UAH/den. Ceny jsou včetně povlečení a ručníků. Klientům z LevneUbytovani.net je garantována sleva 10 %, sleva platí na ubytování i stravování a ve zdejších cenách ještě není započítána. Special offer only for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

Megjegyzések: Jazyky: ukrajinština, ruština.

több információAktualizáció: 2013. szeptember 1.   Maximális kapacitás: 25 Beds with access without barriers: 0

- %Schronisko Górskie PTTK Pod Honem (663 m), Cisna
Bieszczady / Polonyinák / Bukovai-hegység
Telefonmob. +48 660 116 025 bacowkapodhonem@wp.pl
Elhelyezés: V Běščadech, na okraji horské obce Cisna, u červeně značené turistické trasy na svahu hory Hon (820 m). Zastávka úzkokolejné železnice je vzdálená 2 km. Turistická trasa od chaty dále pokračuje přes hřeben hory Chryszczata až do vesnice Komańcza (delší celodenní trek).

Elszállásolás: Celoročně otevřená turistická chata s kapacitou 46 lůžek ve 2-, 3-, 4- a 8-lůžkových pokojích. Sociální zařízení je společné. V chatě je jídelna s bufetem a také suchá sauna. U chaty je lyžařský vlek. Chata byla otevřena v roce 1986.

Ár: Celoročně: pokoje 2-, 3- a 4-lůžkové 35 zł/os/noc, 8-lůžkové 30 zł/os/noc, na zemi ve vlastním spacáku 15 zł/os/noc, stanování před chatou 10 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt. Pro skupiny 15 a více osob nebo mimo sezónu možnost slev.

több információAktualizáció: 2012. február 1.   Maximális kapacitás: 46 Beds with access without barriers: 0

50 %Bacówka Pod Małš Rawkš (930 m), Ustrzyki Górne - Mała Rawka
Bieszczady / Polonyinák / Bukovai-hegység
Telefonmob. +48 504 170 127 schronisko@rawki.pl
Elhelyezés: V polských Běščadech, pod vrcholem Malé Rawky (1.272 m), jen 3,5 km od hory Kremenec (trojmezí se Slovenskem a Ukrajinou). Chata je nejsnadněji dostupná 1 km z Wyžniaňského sedla (Przełęcz Wyżniańska), kudy prochází silnice mezi polskými obcemi Brzegi Górne a Ustrzyki Górne. Přístup ze slovenské obce Nová Sedlica trvá 5 hodin po značené cestě. Dostupná je i hora Tarnica, nejvyšší vrchol Běščad.

Elszállásolás: Dřevěná turistická chata s celoročním provozem. V chatě je 30 lůžek v 2-, 3- a vícelůžkových pokojích se společnými sprchami a WC. V přízemí chaty je turistický bufet a jídelna s krbem. Vedle chaty je možnost stanování. Turistická chata byla postavena v roce 1979.

Ár: Celoročně mimo Silvestr: 2- až 3-lůžkový pokoj 35 zł/os/noc, vícelůžkový pokoj 26 zł/os/noc, na zemi s vlastní karimatkou (gleba) 19 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt. Stanování u chaty (v létě): první noc 10 zł/os, každá další noc 8 zł/os/noc. Rekreační poplatek 1,40 zł/os/noc (jen pro pobyty na 2 a více nocí). Pro všechny ubytované (i ve stanu) je bezplatná horká voda do vlastních nádob. Zapůjčení sněžnic 25 zł/den.

több információAktualizáció: 2011. november 1.   Maximális kapacitás: 30 Beds with access without barriers: 0

Üdülőterület: Bukovai-hegység (Oldal 4/4)Megjeleníteni az oldalt: 1 | 2 | 3 | 4

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil