OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásRekreációs központok - Fehér-Kárpátok

Ön itt van: ť ť rekreációs központok

Megjelenítéséhez a térkép rekreációs központok üdülőterületen Fehér-Kárpátok
Üdülőterület: Fehér-Kárpátok (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
- %Rekreációs központ RSMS, Szenice - Kunov
Kunovská priehrada / Fehér-Kárpátok / Erdőhát / Miavai-dombság
Telefon+421 907 266 429 objednavky@rsms.sk
Elhelyezés: Pri Senici, priamo v rekreačnej oblasti Kunovská priehrada na pieskovej pláži. Autobus 1 km, vlaková zastávka 8 km.

Elszállásolás: Rekreačné zariadenie s prevádzkou počas letnej sezóny (mimo nej len pre skupiny na objednávku). Chatky OKAL (8x, celkom 32 lôžok): chatky sú 4-lôžkové, vybavené izbou s TV a kuchynkou (vybavenie), s chladničkou a varičom, vlastné soc. zariadenie, sprcha. Vedža chatiek malá spol. miestnos s kuchynkou a TV (25 miest), záhradné sedenie, ohnisko.

Ár: Chatky OKAL: 9 EUR/os/noc, vykurovacie obdobie 10 EUR/os/noc (min. 2 osoby v chatke, i jen na 1 noc). Rekreačný poplatok mestu Senica 0,40 EUR/os/deň (osoba nad 18 rokov).

több információAktualizáció: 2017. december 1.   Maximális kapacitás: 32 Beds with access without barriers: 0

- %Rekreációs központ Skaličan, Szakolca - Zlatnícka dolina
Erdőhát / Fehér-Kárpátok
Telefon+421 346 646 836 (i fax), mob. +421 905 237 568 skalican@skalican.com
Elhelyezés: V prekrásnom prostredí Bielych Karpát v prímestskej rekreačnej oblasti Skalice Zlatnícka dolina s vežkým prírodným kúpaliskom, futbalovým ihriskom, turistickými chodníkmi, lyžiarskym svahom s vlekom. Autobusová a železničná stanica v Skalici 5 km. V lete pravidelná autobusová linka zo Skalice do Zlatníckej doliny. Priamo pred rekreačným strediskom sa nachádza štýlová Skalická koliba.

Elszállásolás: Rekreačné stredisko: jednoduché ubytovanie, vhodné pre školy v prírode, letné detské rekreácie, športové hry. 2- a 3-lôžkové izby v hlavnej budove (celkom 134 lôžok, celoročne) + 5-miestne zruby (cez leto). Spoločné sociálne zariadenie. Tenisové ihrisko, sauna, volejbalové ihrisko, ruské kuželky, stolný tenis, spoločenské priestory, učebne, TV miestnosti, požičovňa horských bicyklov. Chaty (2x): každá chata je pre 10 osôb, vhodné pre širokú verejnos. V chate je kuchynka s jedálenským kútom, obývačka s TV, dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, kúpežňa (WC + sprchovací kút). V jednej chate je suchá sauna.

Ár: Školy v prírode a letné tábory: 10,16-12,00 EUR/os/noc (v cene je aj celodenná strava a pitný režim). Chata (10-lôžková): 1 noc 80 EUR/chata, 2-4 noci 60 EUR/chata/noc, 5 a viac nocí 50 EUR/chata/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra (cez Silvester je cena dvojnásobná). Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne, DPH a všetkých poplatkov). Special offer only for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

Megjegyzések: Stredisko bude od konca sezóny 2015 uzatvorené.

több információAktualizáció: 2015. április 1.   Maximális kapacitás: 214 Beds with access without barriers: 56

- %Rekreációs központ Cementár (380 m), Beluša - Belušské Slatiny
Strážovské vrchy / Fehér-Kárpátok
Telefon+421 42 4624 679, mob. +421 908 677 956 kebisek.o@pcla.sk
Elhelyezés: V rekreačnom stredisku Belušské Slatiny v Strážovských vrchoch, mimo hlavnú komunikáciu, pri ceste z osady Čerencové (súčas dediny Beluša) na vrchol Jurové. Horská dedina Mojtín 9 km (lyžiarske stredisko 10 km, cesta prechádza tiesňavou Slatinského potoka - Belušské vráta). Možnos turistických výletov - napr. dominantný dolomitový vrchol Ostrá Malenica (909 m) do 10 km.

Elszállásolás: Rekreačné a školiace stredisko s celoročnou prevádzkou pre širokú verejnos. Možnos ubytovania pre 45 osôb v prevážne 2-lôžkových izbách. V stredisku je reštaurácia s požovníckym motívom, letný altánok s krbom pre 45 žudí, konferenčná miestnos pre 50 žudí (vybavená prezentačnou technikou), bowling, sauna, biliard, stolný tenis. Súčasou vonkajšieho areálu je športový areál (tenis, minigolf) a detské ihrisko. Možnos poriadaní školení, konferencií, osláv a pracovných stretnutí.

Ár: Celoročne: izba bez soc. zariadenia 15 EUR/os/noc (iba 1 noc 18 EUR/os), izba standard (2-lôžková) 20 EUR/os/noc (iba 1 noc 25 EUR/os), izba lux (2-lôžková) 25 EUR/os/noc (iba 1 noc 30 EUR/os), apartmán 30 EUR/os/noc (iba 1 noc 40 EUR/os). Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Pre skupiny nad 30 osôb zžava cca 5 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.

több információAktualizáció: 2015. április 1.   Maximális kapacitás: 45 Beds with access without barriers: ?

- %Rekreációs központ Monte Lope, Lopeník
Fehér-Kárpátok / Moravské Kopanice / Slovácko / Aquapark Uherský Brod
Telefonmob. +420 606 391 995 info@montelope.info
Elhelyezés: Na kraji horské obce Lopeník pod Mikulčiným vrchem v Bílých Karpatech. Autobusová zastávka je přímo před střediskem. V blízkosti je mnoho lákadel na léto i zimu: rozhledna na Velkém Lopeníku, aquapark v Uherském Brodě, lyžařské vleky.

Elszállásolás: Rekreační středisko s chatovým táborem. Letní chatkový tábor je v provozu od 01.05. do 30.10. a nabízí 4-lůžkové chatky (patrové postele) s verandou (celkem 80 lůžek). Společné sociální zařízení. Pergola s posezením, ohniště, venkovní bazén, víceúčelové hřiště, břízový lesík a různá přírodní zákoutí. V hlavní budově střediska je velká jídelna, kuchyň, restaurace (40 míst) a zasedací místnost s TV, videem, satelitem a CD přehrávačem (možnost vlastní diskotéky). Lovecký salónek pro 30 osob s výčepem a krbem. Poskytujeme masáže, meditace, aromaterapie, čištění čaker, bylinné koupele atd.

Ár: Chatky (1.5.-30.10.): s povlečením 200 Kč/os/noc (děti do 12 let 150 Kč/noc), s vlastním spacákem 180 Kč/os/noc (děti do 12 let 130 Kč/noc). Ceny jsou konečné (zahrnují všechny poplatky) a platí i při ubytování jen 1 osoby na chatce, i jen na 1 noc. Pro hromadné akce možnost slev.

több információAktualizáció: 2013. április 1.   Maximális kapacitás: 80 Beds with access without barriers: 0

Üdülőterület: Fehér-Kárpátok (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil