– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Olcsó szállás - Kamenec pod Vtáčnikom

» » » » Kamenec pod Vtáčnikom
Show Map szállás - Kamenec pod Vtáčnikom
Loading map...
panziópanzió szállodaszálloda víkendházakvíkendházak ÜdülőtelepÜdülőtelep magánszállásmagánszállás turista szállásokturista szállások hegyi turista házhegyi turista ház kempingkemping
Falu: Kamenec pod Vtáčnikom (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1
90 %
+421 465 465 527, fax +421 465 465 000 chata.koncita@post.sk
Házikó pod Končitou [Nagyítás - új ablak]
Hely: V horách Vtáčniku, v prekrásnej Gepnárovej doline v CHKO Ponitrie. V doline je množstvo chránených rastlín a živočíchov. Najbližšia obec Kamenec pod Vtáčnikom 4 km. Hora Vtáčnik (1.346 m) cca 3 hod. peši po turistickej trase. Možnosť skálolezectva: Hrádok, Končitá. Ľahký ferratový výstup na okolné skaly. Lyžiarsky vlek 1 km od chaty. Bojnice (ZOO, zámok) 25 km.
Szállás: Štýlová turistická chata s celoročnou prevádzkou. Tri 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky so spoločným soc. zariadením. Jedna 6-lôžková izba so 4 prístelkami a s vlastným soc. zariadením a balkónom. Spoločenská miestnosť s TV. V chate je vlastná reštaurácia v poľovníckom štýle (40 miest, možnosť pripraviť oslavu alebo svadbu). Pred chatou je ohnisko a detské ihrisko. Pri chate sa nachádzajú chovné rybníky pstruha dúhového. Možnosť ubytovania psov vo voliére pred chatou.
Ár: Celoročne: 1 noc 10 EUR/os, 2 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov aj posteľnej bielizne).
Megjegyzések: Fotografie: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2011
Aktualizáció: 2014. június 1. 19 0 további információ...
Falu: Kamenec pod Vtáčnikom (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1