OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásOlcsó szállás - Selmecbánya (Banská Štiavnica)

Ön itt van: ť ť ť Selmecbánya

Megjelenítéséhez a térkép szállás - Selmecbánya
Város: Selmecbánya (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
- %Szálláshely Skautský dom, Selmecbánya
Selmeci-hegység / Vodný raj Vyhne
Telefonmob. +421 905 382 885 hostel@stiavnica.sk
Elhelyezés: V historickom centre Banskej Štiavnice, iba 100 m nad Radničným námestím, priamo pod hradbami Starého zámku. Do 10 minút chôdze reštaurácie, štýlová čajovňa Klopačka, štýlové kaviarne, múzeum, krčmy, turistické informácie. Najbližší tajch 20 minút.

Elszállásolás: Turistická ubytovňa (hostel) s kapacitou do 85 osôb v romantickom renesančnom dome. Vynikajúce pre skupiny (skupinové zžavy). Izby v rôznych kategóriách. Kategória A: 3 izby (4-lôžkové) s vlastnou kúpežňou. Kategória B: 7 izieb (3- až 10-lôžkové) so spoločným soc. zariadením. Kategória C (dormitory, podkrovie): spanie na matracoch až pre 25 osôb. V celom hosteli je zdarma WiFi internet, spoločenská miestnos s TV-SAT, kompletne vybavená kuchyňa, salónik a spoločenská miestnos pre workshopy. Vežká záhrada pod hradbami Starého zámku s ohniskom a možnosou stanovania.

Ár: Kategória A (s vlastnou kúpežňou): 13 EUR/os/noc (min. objednávka 18 EUR). Kategória B (spol. soc. zariadenie): 11 EUR/os/noc (min. objednávka 16 EUR). Kategória C (matrace): 8 EUR/os/noc (s vlastným spacákom 7 EUR/os/noc). Stanovanie na záhrade: 7 EUR/os/noc (min. objednávka 12 EUR). Parkovanie vo dvore 3 EUR/noc. Pes 5 EUR/noc. Raňajky (pre skupiny) 3 EUR. Diea 6-12 rokov zžava 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,5 EUR/os/noc (osoby nad 15 rokov). Zžavy pre skupiny. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

több információAktualizáció: 2018. április 1.   Maximális kapacitás: 85 Beds with access without barriers: 0

- %Turistaszálló Detaško FA STU, Selmecbánya
Selmeci-hegység / Vodný raj Vyhne
Telefon+421 456 922 187, mob. +421 918 665 031 farbiakova@fa.stuba.sk
Elhelyezés: Priamo v historickom centre Banskej Štiavnice, na Radničnom námestí, pod Starým zámkom a 80 m od námestia sv. Trojice (Trojičné námestie). Pred budovou je zástavka medzimestskej autobusovej dopravy. Parkovanie pre vlastné auto je možné pod Starým hradom. Banská Štiavnica a jej okolie je zapísané na Listinu svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Elszállásolás: Školiace stredisko slúžiace aj ako turistická ubytovňa (v prípade, že tu nie je výučba a miesta nie sú rezervované pre zamestnancov školy). V ubytovni je 22 lôžok v 5 izbách (1x2, 2x4, 2x6 lôžok), na každej izbe je vlastná kúpežňa. Spoločná plne vybavená kuchynka k vlastnej príprave jedál. V stredisku sú aj prednáškové miestnosti (40+30 osôb), výstavné a seminárne miestnosti.

Ár: Študentské izby: 1 noc 13 EUR/os, 2 a viac nocí 11 EUR/os/noc. Apartmány: 1 noc 16 EUR/os, 2 a viac nocí 15 EUR/os/noc. Deti do 10 rokov alebo prístelka zžava 20 %. Domáce zviera 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Postežná bielizeň je v cene. Ceny sú platné celoročne (aj cez hlavnú sezónu).

több információAktualizáció: 2014. december 1.   Maximális kapacitás: 22 Beds with access without barriers: ?

Város: Selmecbánya (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil